Ankara Alarko Servisi

Mart 18, 2019 0 Yazar: ankmrkz1803

Ankara Alarko Servisi, Alarko marka kombi, klima ve şofbenlerde sizlerin tüm teknik bakım ve onarım ihtiyacını karşılıyor.

Ankara Alarko Servisi

Ankara Alarko Servisi

Deneyimli personeli ile 25 yıldır Ankaralılara hizmet veren firmamız sadece merkezde değil, tüm ilçe ve semtlerde çalışmalarını başarılı bir şekilde yürütmektedir.

 

Ankara Alarko Kombi Servisi

Ankara Alarko Servisi isimli firmamız kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere müşteri memnuniyeti odaklı servis sunmaktadır. Zaten bu nedenle 20 yılı aşkın süredir Alarko teknik servisi denildiği zaman akla ilk olarak bizim firmamız gelmektedir.

Alarko marka tüm cihazlarınızın yıllık rutin bakımlarını yapan firmamız dilediğiniz gün ve saatte gelerek ev ya da işyerinizdeki cihazınızı elden geçiriyor. İşlemlerini ise servisimiz garantisi ile yapıyor. İso 9001 belgeli firmamızdaki tüm personel eğitimli ve sertifikalıdır. Cihazınızda oluşabilecek en ufak arıza da bile gerekli bakım ve onarımı yapmaktadır.

Ankara Alarko Servisi

Ankara’da ev ve iş yerlerinde sık tercih edilen Alarko klimalar en az arızalanan klimalar olmalarına rağmen zaman zaman çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Özellikle bakımları aksatıldığında bu arızaların görülmesi daha olasıdır. Merak etmeyin. Ankara Alarko Klima Servisi ekibimiz klimanızı ilk günkü haline getirmek için sizden telefon bekliyorlar. Çankaya’dan Sincan’a, Etimesgut’tan Mamak’a kadar tüm ilçe ve semtlerde donanımlı Alarko Klima Servisi ekiplerimiz bulunmaktadır. Garantili servisimizi orijinal yedek parça desteğiyle dakikalar içerisinde sizlere ulaştıracaklarından şüpheniz olmasın.

Gün içerisinde kombi ve klimalarda pek çok arıza kendisini gösterebilir. Örnek vermek gerekirse kombinizi çalıştırmaya çalışıyorsunuz ancak kombiniz devreye girmiyor. Cihaza elektrik ya da gazın gelip gelmediği bu noktada son derece önemlidir.

Fiş, kablo ve sigorta gibi elektrikle ilgili tüm elemanları gözden geçirmelisiniz. Cihazınıza enerji aktarımında bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Şayet durum elektrikle alakalı ise bir elektrikçi çağırarak elektrik sisteminizi onarabilirsiniz. İkinci seçenek gazın gelip gelmemesi konusudur. Gaz vanasını kontrol etmelisiniz. Gazın geldiğinden tam olarak emin olmalısınız.

Ankara Alarko Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

Kombide belirli miktarda su bulunur. Bu su miktarı 1,5 barda olmlıdır. 1,5 barda değil ise su ekleme yapabilirsiniz. Kombiye gelmesi gereken voltaj seviyesi ise 220 volttur. Bu voltaj seviyesinden düşük bir voltaj söz konusu ise kombiniz çalışmayacaktır. Ayrıca fan motoru ya da kombi ana kartında bir arıza söz konusu ise yine cihazınızdan herhangi bir şekilde verim alamazsınız. Ankara Alarko Kombi Servisi olarak şikayetlerimizi merkezimize bildirebilirsiniz.

Kombinin çok geç devreye girmesi ise genellikle fan motorunda kir birikmesnden dolayıdır. Dış hava sensöründe bozulma, elektronik kartta arıza ya da fan motorundaki kelebek tapada sorun var ise kombinizin çalışmasında sorun yaşanabilir. Bu gibi arızalarda kombi devreye geç girecektir. Cihazınızdaki ısıtıcı rezistans kireçlenmiş ise termosifondan ses gelebilir.

Basınç regülatörü kullanarak ses sorunu ortadan kalkabilir. Sık kullanılan kombilerde bu ve buna benzer pek çok arıza ile karşılaşmak mümkündür. Ankara Alarko Servisi olarak kombi, klima ve şofbenlerinizde ortaya çıkabilecek her türlü sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktayız.

Ankara Alarko Servisi Ankara için tek numaraya sahiptir ve tüm ilçe ve semtlerden ulaşım sağlanabilir.Garantili hizmet ve müşteri memnuniyeti adına var gücümüzle çalışmaktayız.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757118472/ankara-alarko-servisi-ankara-merkez-servisi-434