Ankara Altus Servisi

Nisan 3, 2019 0 Yazar: ankmrkz1803
Ankara Viessmann Kombi Servisi

Ankara Altus Servisi

Ankara Altus Servisi, beyaz eşya, klima, şofben ve televizyon gibi cihazlarla yüz binlerce ev ve işyerinde kullanılan Altus marka cihazların her türlü bakım onarım ve yedek parça temini işlemlerini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Ankara ilinde yıllardır verdiği kusursuz hizmet ile insanların Altus marka cihazlarını güvenle kullanmasını sağlarken hem ekonomik hem de garantili kurumsal işleyiş politikası sergilemekte ve insanların tercih sebebi olmaktadır.

Altus’un birbirinden farklı çeşitte televizyonlarında bir takım beklenmeyen arızaları ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda Altus marka ve modelleri konusunda deneyimli bir servisten yardım almalısınız. Altus cihazlar konusunda yıllardır çalışan deneyimli ekibimiz Altus marka televizyonunuzda çıkabilecek her türlü sorun için donanımlı bir şekilde beklemektedir.

Televizyonlar konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi televizyonun yarısı gösteriyor diğer yarısı göstermiyor tarzında bir sorundur. LCD televizyonlarda böyle bir arıza var ise genellikle t-con kart arızası dediğimiz arıza ortaya çıkmış demektir. Tüplü televizyonlarda ise böyle bir arıza vertikal kartından kaynaklanmaktadır. Ankara Altus Servisi teknisyenlerimiz arızanın kaynağını tespit ederek gerekli müdahaleleri cihazlarınıza yapmaktadır.

Ankara Altus Servisi Video

Klimalarda ise en çok karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klima kart arızası olmaktadır. Klima kart arızası klimanın çalışmamasına neden olduğundan oldukça önemlidir. Kart arızasına neden olan sebepler arasında gerilimdeki düşüş, yüksek gerilim, yüksek akım, elektromanyetik alana maruz kalma ya da dikkatsiz kullanım sayılabilir.

Arıza hangi kaynaktan çıkarsa çıksın önemli olan en doğru yöntemle profesyonel bir bakım olacaktır. Altus marka klimanız servis teknisyenlerimiz sayesinde ilk günkü verimine dönmektedir.

Şofbenlerde karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi şofben brülörü yanmıyor hatasıdır. Böyle bir durumda muhtemelen ateşleme grubu brülörü ateşlemiyordur. Bunun anlamı gaz valfi arızasının ortaya çıktığıdır. Gaz valfi bakımı uzmanlık isteyen bir durum olduğundan mutlaka Ankara Altus Servisi teknisyenlerimizden yardım isteyiniz.

Altus çamaşır makinelerinde aldığımız bir problem ise deterjan çekmecelerinin su kaçırmasına yöneliktir. Böyle bir durumda giriş suyunun basıncının fazla olduğu düşünülebilir. Su basıncı düşürülerek sorundan kurtulmak mümkündür. Ayrıca deterjan çekmecesi yuvasına iyi oturmuyor da olabilir, kontrol edilmelidir. Ayrıca çekmeceyi yerinden çıkararak düzenli olarak temizlemeyi de ihmal etmemelisiniz.

Ankara Altus Servisi olarak çamaşır makinesi gibi Altus buzdolabı tamiri, bulaşık makinesi tamiri, fırın tamiri gibi diğer beyaz eşya sorunlarınızda da yardımcı olmaktayız. Cihazınızın markası Altus ise Ankara’da geniş servis ağı ile başvuracağınız garantili servis hizmeti sizleri beklemektedir. Bizlere günün 24 saati tek numaramızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757405017/ankara-altus-servisi-ankara-merkez-servisi-434