Ankara Ariston Servisi

Mart 18, 2019 0 Yazar: ankmrkz1803

Ankara Ariston Servisi, Türkiye’nin popüler markalarından Ariston’un her türlü kombi, klima, şofben ve beyaz eşya modellerine gerekli bakım ve onarımı yapan şehrin en köklü servisidir.

Ankara Ariston Servisi

Ankara Ariston Servisi

Ariston markası tüm ülkemizde olduğu gibi Ankara’da da sık tercih edilmektedir. Her sene çıkarttığı birbirinden yeni modeller ile mutfakta ve banyoda büyük kolaylık sağlamaktadır. Ankara’da Ariston marka cihazları tercih edenler ise şehrin en geniş Ariston hizmet ağına sahip olan firmamız Ankara Ariston Servisini tercih ediyor.

Ankara Ariston Servisi olarak müşterilerimize kaliteli, hızlı, garantili ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz. Yılların verdiği deneyim ve teknolojinin sağladığı olanaklar ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Ankara Ariston Servisi teknisyenlerimiz gerekli eğitimi almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Markası ne olursa olsun kombi, klima ve şofbenler düzenli bakımdan geçmelidirler. Ariston marka kombi, klima ve şofbenleriniz ise Ariston konusunda uzman personelimiz tarafından bakımı yapılmaktadır.

Ankara Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston’un her mutfağa uygun birbirinden farklı beyaz eşya modelleri bulunmaktadır. Yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazlar düzenli bakım yapılmadığında önce teklerler ardından hiç çalışmamaya başlarlar. Bu da sizin gündelik işlerinizi yapmanıza engel olacaktır. Cihazlarınıza ne denli iyi bakarsanız verimi de o kadar fazla olacaktır.

Ankara Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Mutfakta kullandığımız ve bize en büyük faydayı sağlayan cihazlardan bir tanesi beyaz eşya sınıfındaki bulaşık makineleridir.

Bulaşık makinenizde hiç beklemediğiniz bir anda arıza ortaya çıkabilir.

Örneğin bulaşık makineniz ses çıkarmaya başladıysa daha büyük sorunların habercisi olabilir. Bir takım tablet deterjanlar cihazınızın çok sesli çalışmasına neden olabilir.

Makinenizde ses sorunu varsa öncelikle toz deterjan deneyerek yeniden çalıştırabilirsiniz.  Bulaşık makinelerinde bir diğer sorun ise programla sorunudur. Bulaşık makinenizi belirli bir programa ayarladınız ancak cihaz programa geçmedi ise farklı sebepler ortaya çıkabilir. Program ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekir.

Bunun için kullanma kılavuzundaki programlara bakmanızı öneririz. Ancak sorun yanlış program seçimi değil ise iç aksamlardan kaynaklı bir sorun ortaya çıkmış olabilir, teknisyenlerimiz kontrol edecektir.

Ankara Ariston Çamaşır Makinesi ve Buzdolabı Servisi

Ariston bulaşık makineniz gibi çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı gibi diğer tüm cihazlarınız için bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

Ankara Ariston Kombi Klima Servisi

Ariston kombi ve klima konusunda sektörün öncülerindendir. Kombi Servisi ve Klima Servisi konusunda alanında uzman ayrı ekiplerle çalışıyoruz. Ekibimizin her bir üyesi teknik yüsekokul mezunudur. Ayrıca kurum olarak her çıkan yeni modelin teknik eğitimini ekip üyelerimize sağlıyoruz. Bu sayede Ariston kombi ve klimanızın modeli ne olursa olsun uzman ekibimiz orijinal yedek parça ile teknik desteğini sorunsuz bir şekilde karşılıyor.

Bu anlamda alacağınız servis profesyonel olacaktır. Ankara Ariston Servisine Ankara’nın her ilçe ve semtinden tek numaramızla ulaşabilirsiniz. Cihazınızda gerekli kontrolleri yapacak olan personelimiz arızayı tespit ederek sizinle paylaşacak ve sorunu çözmek için uygulayacağı yöntemi söyleyecektir. Gayet profesyonel adımlarla işini garantili bir şekilde yapan firmamız Ankara Ariston Servisine güvenebilirsiniz.

Klimalar kullanımı oldukça yaygın teknolojik aletlerdir. Klimaların yaygın kullanılması ile doğru orantılı olarak klima servislerine olan ihtiyaçta artmaktadır. Klimalarınızın periyodik bakımları, onarım işlemler, montaj ve parça değişimi gibi bir klima servisinden ne bekliyorsanız hepsini karşılamaktayız.

İşimizi tamamen müşteri memnuniyeti için yapan servisimiz uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti ekonomik bir şekilde vermekteyiz. Onarım işini yapmakla görevli olan teknikerlerimiz bu alanda gerekli eğitimlerini tamamlamıştır ve üstüne ek olarak yıllardır çalıştıkları için deneyimlenmişlerdir.

Ariston klima servisi eğitimli teknikerleri sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturup size hiç zaman kaybettirmemektedir. Montaj işlerinde çalışan personellerimiz siz müşterilerimizin klimasına en dikkatli şekilde davranmakta ve aynı zamanda montaj işlerinde oldukça titizdirler.

Montaj gerçekten çok önemli olup eğer doğru yapılmaz ise fazla ses gelmesi veya çok ciddi arızalara kadar sebep olan problemler yaratmaktadır. Montaj işinin önemini vurgulayan servisimiz montaj işlemini yaparken klimanıza hiç hasar vermeden ve hatta eviniz veya işyerinizde klimanın montajının gerçekleşeceği bölgeye hasar vermeden estetik olarak görüntüyü bozmadan işini yapmaktadır.

Bizi kurumsal hattımızdan aradığınızda konuşmakta olan çağrı merkezi elemanlarımız, kendi alanında bütün eğitimlerini tamamlamış olup sizle konuşurken sorununuzu en kısa sürede tespit edip size en hızlı ve direk çözüm odaklı hizmet vermektedirler. Daha iyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Bütün klima işlemlerinizde yanınızda olan servisimizden hizmet almak için sadece bir alo demeniz yeterlidir.

Ariston Klima Arızaları

Ariston Klimanın Isıtması ve Soğutması Az veya Hiç Yok

 • Klimanızın sisteminde gaz kaçağı olabilir. Sistem kontrol edilir. Kondenserde ısınma ve soğutucuda hiç karlanma yok ise gaz sızıntısı olabilir. Kontrollerden sonra eğer gaz kaçağı var ise bulunur ve oraya kaynak yapılır. Ardından sisteme gaz verilir ve arıza giderilmiş olur.
 • Kompresör gaz basmıyor olabilmektedir. Bu durumda basınca düşük ise yenisi ile değiştirilir ve arıza giderilir.
 • Hava filtresi çok önem taşır ve hava filtresinin kir ve toz tarafından kapanıp kapanmadığı kontrol edilir. Hava filtresinde çok fazla toz ve kir birikmiş ise klimanın ısıtma ve soğutma performansı ciddi miktarda düşer.
 • Klimanızın sisteminde tıkanıklık olabilir. Kontrol edilip sisteme iyi bir şekilde vakum yapılarak sisteme gaz verilir ve arıza halledilmiş olur.
 • Klimanın dış ünitesin herhangi bir şey ile kapanıp kapanmadığı kontrol edilir. Bu durumda dış ünitenin önü açılır ve arıza giderilmiş olur.
 • Klimanın buzlanmayı engelleme modu diye bu modu var ve bu modda çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Kış aylarında dış ünite üzerinde buzlanma görüldüğünde ve çok soğuk günlerde, klimanız otomatik olarak buzlanmayı engelle modu dediğimiz moda geçer. Bu moda geçtiğinden dolayı iç ünite fanı durur ve klima soğuk hava veremez. Buzlanmayı gidererek buzlanmayı engelle modundan çıkarırız klimayı ve arıza giderilmiş olur.

Ariston Klima Çalışmıyor

 • Klimaya elektrik gitmiyor olabilir. Klimanın bağlı olduğu priz ve bu hattaki gerilim kontrolü yapılmaktadır ve arıza giderilmektedir.
 • Uzaktan kumandası arızalı olduğundan klima algılamıyor olabilir. Buda kumandanın alıcı veya vericisinde problem olabilir. Bu yüzden kumanda alıcısı ve vericisine gerekli kontroller sağlanarak arıza giderilmektedir
 • Fan motoru arızalı olabilir. Fan motoru kontrol edilir eğer arızalıysa fan motorunu değiştirmek gerekebilir ve arıza giderilir.
 • Kompresör arızalı olabilir. Kompresör kontrol edilerek gerekli kontroller sağlanır eğer arızalıysa değiştirilerek arıza giderilmektedir
 • Kompresör rölesi arızalı olabilir, önce röle kontrol edilip ve orada bulunan kontaklar yapışmışsa veya akım geçirmiyor ise röle değiştirilir ve arıza giderilir.

Ankara Ariston Beyaz Eşya Servisi

Servisimiz uzun yıllardır uzman kadrosuyla ve eğitimli personelleri ile bütün beyaz eşyalarınıza arıza giderimi, bakım ve montaj gibi hizmetleri sunmaktadır. Bütün işlerini profesyonelce ve hızlı şekilde gerçekleştiren servisimiz beyaz eşyalarınıza ne kadar dikkatli davranmamız gerektiğinin oldukça farkındadır.

Beyaz eşyalarınızla ilgili bütün sorunlarınızda ariston beyaz eşya servisi sizin yanınızda olup gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Beyaz eşyalarınızın onarım işlemleri ile ilgilenen teknikerlerimiz sorunu en kısa sürede çözüp sizi bekletmeden beyaz eşyanıza kavuşturmaktadır.

Klasik servis uygulamalarından ziyade servisimiz beyaz eşyalarınızın parça değişimi, parça getirtmesi ve hatta orijinal yedek parça temini gibi birçok hizmeti sizlere sunup hizmette sınır tanımamaktadır bizi aradığınız takdirde aynı gün içerisinde size hizmet verip sorunlarınızı hızlı bir biçimde çözmekteyiz.

Ariston Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarınızın bütün servis gereksinimlerini karşılayan servisimiz profesyonel ekibi ve uzman teknikerleri sayesinde sizin bütün servis işlemlerinizde yanınızdadır. Elektronik eşyalarınız kırılmaya çok müsait bir yapıya sahiptirler. Bu hassasiyetin farkında olan servisimiz sizlerin elektronik eşyalarınıza en dikkatli ve titiz bir biçimde yaklaşmaktadır.

Ariston elektronik eşya servisi, elektronik eşyalarınızın her türlü bakım, onarım, montaj ve parça getirtme gibi bütün hizmetleri size sorunsuz bir biçimde sağlamaktadır. İşinde eğitim almış teknikerlerimiz sizin sorununuzu en kısa sürede çözmektedir.

Bizi aradığınız takdirde konuşmakta olacağınız çağrı merkezi çalışanlarımız bu alandaki eğitimini tamamlamış olup sizlerin sorununu en kısa sürede çözüme ulaştırıp aynı gün içerisinde ayağınıza hizmeti yollamaktadır. Daha kaliteli ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız ve aynı zamanda da ekonomik bizi arayabilirsiniz. Personellerimiz sizin sorunlarınızı gidermek için sabırsızlanmaktadırlar.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757159612/ankara-ariston-servisi-ankara-merkez-servisi-434