Ankara Beko Servisi

Ankara Beko Servisi, tüm dünyada kullanılan Beko markasının beyaz eşya modellerinde gerekli bakım ve onarım işlemlerini yapan Ankara’nın en köklü servislerinden birisidir.

Ankara Beko Servisi

Ankara Beko Servisi

Beko markasının tüm cihazlarına hâkim olan deneyimli personellerimiz ile Ankara’nın neresinde olursanız olun sizlere garantili hizmet sunmaktayız.

Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Beko gibi geniş bir kesim tarafından kullanılan beyaz eşya, kombi, klima ve televizyonların Ankara’da bir o kadar geniş hizmet ağına sahip bir servisi de bulunmaktadır.

Tam donanımlı servis araçlarımız ile günün her saatinde Ankara’nın her bölgesine hizmet götürmekteyiz.

Ankara Beko Klima Servisi

Beko klimalar Ankara’nın bunaltıcı yaz sıcaklarında Ankara’lıların yıllardır vazgeçilmezi olagelmiştir. Gerek kalitesi, gerek verdiği huzur, gerekse servis ağının geniş olması nedeniyle Ankara’lılar uzun yıllardır Beko klimayı tercih ediyorlar. Bizler de Ankara’lıların bu tercihinde onları yalnız bırakmıyoruz. Ekiplerimiz şehrin dört bir yanındaki servis şubelerimiz ve mobil araçlarımız sayesinde klima arızalarına anında müdahale diyorlar. Ayrıca yıllık klima temizliğinizi de yaparak sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyoruz.

Ankara Beko Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar gündelik işlerimizi rahat bir şekilde görmemiz açısından gayet kullanışlıdırlar. Çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden klimaya kadar çok geniş bir yelpazede ihtiyaçlara cevap vermektedirler. Diğer elektronik cihazlarınız gibi beyaz eşyalarınızın da düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Ancak bu bakımlar  uzman eller tarafından yapılmalıdır.

Her cihaz birbirine benzese de her modelin faklı tasarımı ve içyapısı bulunmaktadır. Bu nedenle Beko konusunda uzman teknisyenlerimiz sizlere her daim yardımcı olmaktadır.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Beko’nun birbirinden faydalı beyaz eşyalarından bir tanesi de çamaşır kurutma makineleridir. Çamaşırlar yıkandıktan sonra bu cihazlarla kurutulurlar. Ancak bazı durumlarda kurutma makineleri arızalanabilirler. Ankara Beko Servisi olarak belirtelim ki; bu arızalar illa ki kullanıcı hatalı olmamaktadır. Bazı durumlarda elektrik devresinden dolayı ya da üretim hatasından dolayı da arızalar ortaya çıkabilmektedir.

Kaynak ne olursa olsun doğru bir yöntemle kesin sonuç odaklı onarım yapılmalıdır. Makine eğer çamaşırlarınızı iyi bir şekilde kurutmuyorsa öncelikle giysilerinizin doğru ayarda yıkandığından emin olmalısınız. Genellikle giysilerin etiketlerinde kaç derece yıkanması gerektiği yazmaktadır. Tavsiyemiz bu ayarlar doğrultusunda çamaşırlarınızı yıkamanızda fayda vardır.

Kurutma makinenizin lif filtreleri tıkanmış ise çamaşırlarınız da yeterince iyi kurumamış olabilir. Filtre temizlenmelidir. Bunun için filtreyi çıkarmalı ve ılık su ile yıkamalısınız. Filtre çekmecesinde de bir tıkanıklık söz konusu olabilir, kontrol edilmelidir. Çekmece içerisindeki filtre ve sünger bezi iyi bir şekilde temizlenmelidir.

Fakat tüm bu önlemlere rağmen Beko kurutma makinenizdeki sorun çözülmediyse hemen bizimle iletişime geçin. Sizlere sunduğumuz garantili hizmet ile kurutma makinenizden bir daha aynı şikâyet almamanıza dair yardımcı oluyoruz.

Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinden bizleri arayabilir ve Beko cihazlarınız için bizden destek talebinde bulunabilirsiniz. İso 9001 belgeli Ankara Beko Servisi firmamız Ankara’nın en köklü Beko servislerinden birisidir. Bu anlamda alacağınız Beko servisi hizmeti profesyonel bir ekip tarafından olacaktır.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757198352/ankara-beko-servisi-ankara-merkez-servisi-434-00

Leave a Reply