Ankara Beretta Servisi

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Ankara Beretta Servisi

Ankara Beretta Servisi kombi ve şofben konusunda iddialı markalardan bir tanesi olan Beretta’nın Ankara’daki en köklü bakım-onarım hizmeti sunan firmasıdır. Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşılayan şofben ve kombilerin yıllık bakımları dahilinde oldukça iyi bir performansta çalıştıkları bilinmektedir.

Pek çok elektronik parça barındıran kombi ve şofbenler elektrik ve gaz ile alakalı bir sorun olduğunda ya tekleyecekler ya da tamamen duracaklardır. Bu anlamda bakım son derece önemlidir.

Hem evlerde hem de pek çok işletmede kombi ve şofbenler hem konfor hem de kolaylık açısından büyük önem taşıyor. Ancak bazı durumlarda kombi ve şofbenler bir takım arızalar ortaya çıkarabiliyor. Örneğin kombilerde aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi kombinin su kaçırması üzerinedir.

Beretta Kombi Servisi

Eğer Beretta kombiniz su kaçırıyor ise kalorifer tesisatına gerekenden fazla su eklenmiş olabilir. Kombi su tesisatında olması gereken derece 1.5 bardır. Fazla ya da az olması durumunda sorun çıkabilir.

Bunun haricinde Beretta kombinizin tesisat bağlantılarında bir sorun ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Ankara Beretta Servisi uzman personelimiz bu kontrolleri sağlayacaktır.

Kombinizin genleşme tankında bir çatlak, delik olabilir. Hava tahliyesinde bir sorun var mı kontrol edilmelidir. Beretta kombinizin su doldurma vanası da arızalanmış olabilir. Radyatörün hava alma yerinden su basıncını düşürmeyi deneyiniz. Ancak konu hakkında detaylı yönlendirme ve yardım isterseniz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kombilerde karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi de kombinin gürültülü çalışma durumudur. Kombiniz gürültülü çalışıyor ise cihazınızın fan motorunda bir aksama, arıza olabilir. Bunun yanında cihazınızın devir daim motorunda arıza gerçekleşmiş olabilir, kontrol edilmelidir.

Kombide ses çıkmasını tetikleyen unsurlardan bir tanesi de kombi haznesindeki suda havanın olması olabilir. Üç yollu vananın da kontrol edilmesi gerekir. Tüm bu işlemleri sizin için Ankara Beretta Kombi Servisi personelimiz kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara Beretta Servisi Şofben Birimi

Beretta’nın sıcak su ihtiyacını karşılama konusunda kullanılan cihazlarından bir tanesi de şofbenlerdir. Eğer şofbeninizden aşırı derecede sıcak su akıyor ise elektrik ya da su devresinde bir arıza olabilir. Böyle bir duruma karşılık öncelikle cihazınızı resetlemelisiniz, yani baştan başlatmalısınız.

Şofbeninizdeki su basıncını kontrol etmelisiniz. Eğer gereken standart su yok ise mutlaka gerekli suyu basmalısınız. Şofbene nasıl su basılacağına dair bilgi almak isterseniz operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Tüm bu tedbirlere ve kontrollere rağmen sonuç alamamış iseniz sıcak su musluğu filtresinde bir tıkanma söz konusu olabilir ya da emniyet termostatında bir arıza çıkmış olabilir. Ancak yine de ekiplerimizin kontrolü ve arıza tespiti gerekecektir. Gerekli kontroller neticesinde en doğru yöntem ile Beretta şofbeniniz onarılacaktır.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184758100607/ankara-beretta-servisi-ankara-merkez-servisi-434

Leave a Reply