Ankara Bosch Servisi

Mart 18, 2019 0 Yazar: ankmrkz1803

Ankara Bosch Servisi, Bosch cihazları konusunda her türlü teknik desteği alabileceğiniz Ankara’nın en geniş hizmet ağına sahip servisidir.

Ankara Bosch Servisi

Ankara Bosch Servisi

Ürettiği beyaz eşyalarla büyük bir kesim tarafından tercih edilen Bosch markası Ankara’da da pek çok dağıtım noktası ile müşterileri ile buluşmaktadır.

Her yıl bir yeni modelini çıkartarak cihazlarında kullanılabilirliği ve pratikliği artıran markanın ciddi bir alıcı kitlesi bulunmakta. Başkentimizde bu denli yoğun bir şekilde tercih edilen markanın ürünleri için elbette kusursuz bir servis hizmeti de bulunmakta.

25 yıllık deneyimimiz ile Bosch marka tüm cihazlarınıza gerekli bakım ve onarım hizmetini sunuyoruz. Ankara2nın merkez dahil tüm ilçe ve semtlerinde Bosch markası tercih eden ev ve işletmelere gerekli teknik desteği sağlıyoruz.

Telefona destek hattı, internetten destek ve whatsapp destek gibi güncel uygulamaları da kullanıyoruz. Bu anlamda şehrin tüm bölgelerinde hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı servis imkânı sunuyoruz.

Bosch marka cihazları günlük olarak hemen her yerde görebilirsiniz. Evde, okulda, alışveriş merkezlerinde, toplantı salonlarında, otellerde, sinema salonları gibi hemen her yerde Bosch cihazları kullanılırken denk gelebilirsiniz.

Ankara Bosch Beyaz Eşya Servisi Yararlı Bilgiler

Bosch beyaz eşya (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi), kombi, klima, şofben, gibi pek çok faydalı cihazı ile Bosch ev ve işyerlerindeki en büyük yardımcı olmaktadır. Bosch marka cihazlarınızı yıllık bakımdan geçirdiğiniz takdirde uzun vadede sizlere büyük sorunlar çıkartmayacaktır. Cihazlarınızın yıllık bakımlarını deneyimli kadromuz ile Ankara Bosch Servisi çatısı altında sizlere yapmaktayız.

Ankara Bosch Klima Servisi Yararlı Bilgiler

Bosch’un sizleri sıcak yaz günlerinden kurtaran klimaları özellikle bahar aylarının gelmesi ile birlikte yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Her platforma uygun birbirinden farklı Bosch model klimalar son teknoloji ürünleri olarak kapsamlı bir şekilde işlem görüyor. Klimalar da diğer elektronik cihazlar gibi bazı zamanlar arızalanabilir.

Klima konusunda günlük olarak bizlere pek çok arıza kaydı gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de klimanın ses çıkarmasına dair şikâyettir. Klimanız eğer sesli çalışıyor ise fan motorunda ya da rulmanlarda bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Fan motorunu teknisyenlerimiz sizler için kontrol edecek ve bir arıza tespiti halinde gerekli müdahaleleri yapacaktır. Klimadaki sesin bir diğer nedeni de kompresör kaynaklı olabilir. Kompresör sesli çalışıyor ise bağlantı vidaları kontrol edilmeli, gevşemiş ise sıkılmalıdır. Ancak sesin kaynağı kompresörün kendisinden ise onarım ya da değişimi yapılacaktır.

Ankara Bosch Servisi olarak tüm Bosch cihazlarınıza gerekli bakım ve onarım uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bizlere günün dilediğiniz saatinde Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinden tek numaramızdan ulaşabilirsiniz

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757219327/ankara-bosch-servisi-ankara-merkez-servisi-434