Ankara Demirdöküm Servisi

Mart 18, 2019 0 Yazar: ankmrkz1803

Ankara Demirdöküm Servisi, geçmişi uzun bir maziye dayanan Demirdöküm markasının kaliteli cihazlarının yerinde bakım ve onarımını yapan garantili bir servistir.

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Klima Servisi

Ankara’nın Demirdöküm konusunda uzmanlaşmış en köklü servislerinden birisidir. Demirdöküm kombi, klima ve şofbenler ülkemizin hemen her şehrinde olduğu gibi başkentimiz Ankara’da da yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Hem evlerde hem de işletmelerde Demirdöküm konforu ve rahatlığını isteyen müşterilerimiz cihazlarla ilgili bir sorun olduğunda bizlere danışıp garantili hizmet almaktadırlar. Demirdöküm marka her tür cihazınızdaki problemde bizleri gece gündüz demeden arayabilirsiniz.

Demirdöküm klima servisi yıllardır bu sektörün içinde kendini kanıtlamış bir klima servisidir. Yıllardır aklınıza gelebilecek klima ile ilgili bütün sorunlarınızda yanınızda olup sizin bakım, onarım ve montaj işlemlerinizin hepsini gerçekleştirmiştir.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Uzman ekibimiz çok titiz çalışmaktadır. Çoğu servis size randevu verirler montaj veya tamir için ve bu süre 1 aya kadar uzamaktadır özelliklede yaz ayları içerisinde iseniz bu durum çok fazla can sıkıcı olabilmektedir demirdöküm klima servisinde böyle sıkıntılar yaşamazsınız.

Yapacağınız işlemler sırasıyla; kurumsal olan hattımızı arayıp bu konuda eğitim görmüş çağrı merkezi çalışanlarımız ile sorununuz hakkında konuşmak ve ardından çalışanlarımız eğitimli olduğu için size zaman kaybettirmez tamamen çözüm odaklı çalıştığı için probleminizi hemen çözüp uzman ekibimizi hemen size yönlendirir.

Aynı gün içerisinde gelen ekibimiz size ne lazımsa gayet ekonomik bir fiyatla bekletmeden yapmaktadır. Montaj işlemlerinde çok dikkatli olan ekibimiz klimanıza en ufak zarar vermeden ve evinizde klimanın monte edileceği yere en az hasar verecek şekilde evinizin estetik görüntüsünü bozmadan montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Daha iyi bir hizmet almak sizin de hakkınız bunun için demirdöküm klima servisi daima sizin yanınızdadır. İyi ve kaliteli hizmet almak için klima servisimiz sadece bir telefon uzağınızdadır.

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

Kombi, klima ve şofbenler yıllık bakımları yapıldığı takdirde genellik çok büyük sorunlar ortaya çıkarmazlar. Ancak yine de elektrik ya da gazla alakalı sorunlar ortaya çıkabilir. Örneğin kombilerin dış gövdesinde aşırı ısınma problemi ile karşı karşıya gelebiliyoruz.

Kombilerdeki bu aşırı ısınma problemi genellikle radyatörle alakalıdır. Sıcak suyu açtığınızda radyatörler haddinden fazla ısınıyorsa üç yollu vanada bir tıkanıklık ya da arıza söz konusu olabilir. Üç yollu vanadaki mil hareketsiz kaldığında musluğa gitmesi gereken su kalorifer hattına gidecek ve bu da aşırı ısınmaya neden olacaktır.

Ankara DemirDöküm Klima Servisi Video

Ankara Demirdöküm Klima Servisi Yararlı Bilgiler

Klimalarda ortaya çıkan kart yanmalarının nedeni ise devreseldir. Genellikle elektrik şebekesine bağlı olarak ortaya çıkar. Bununla beraber montaj ve ara bağlantılar nedeniyle de kart yanmaları ile karşılaşılabilir.

Klimalarda aşırı elektrik yüklenmesi ile kart yanması sık duyduğumuz arızalardandır. Ayrıca bu elektrik yüklenmesi ile mikroçip bilgileri de sıfırlanabilir. Bu da kartın artık kullanımının imkânsız hale geldiğinde işaret eder.

Klimanızda bir parça değişimi yapılacaksa şayet bunu Demirdöküm orijinal yedek parçaları ile yapmaktayız.  Firmamız size orijinal Demirdöküm klima kartı sunmaktadır. Bu sayede klimanızda hiçbir sorun kalmayacak ve tam verimde çalışmaya devam edecektir.

Ankara Demirdöküm Servisi Ankara’da geniş hizmet ağı ile sizlere hızlı bir şekilde yetişmekte ve Demirdöküm markalı tüm cihazlarınıza gerekli bakımı yapmaktadır. Kombi, klima ve şofben gibi cihazların yıllık bakımı aksatılmadan yapılmalıdır.

Demirdöküm modellerinizde gerekli bakım için Ankara Demirdöküm Servisi teknisyenlerimizi arayabilirsiniz. Firmamız İso 9001 belgelidir ve Demirdöküm konusunda uzman teknisyenleri bulunmaktadır.

Gezici servis araçlarımız ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hızlı bir şekilde ulaşmakta cihazınıza uzman müdahalesi ile dokunmaktayız. Ankara Demirdöküm Servisi olarak bizlere Ankara için tek numaramızdan ya da online olarak web sitemizden ulaşabilirsiniz. Gece gündüz demeden 24 saat boyunca hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Yılların köklü firması Demirdöküm için yılların köklü servisini tercih edin, cihazlarınızı sorunsuz kullanın.

Klima Çalışmıyor

 • Klimanız çalışmıyor ise ilk bakacağımız şey klimanız eğer uzaktan kumandalı ise kumandasını kontrol edip içerisinde bulunan alıcı ve vericiyi kontrol etmek olacaktır. Eğer alıcı verici problemliyse yenisiyle değiştirerek sizin probleminizi çözeriz
 • Klimanızın diğer çalışmama sebebi ise elektrik gitmemesi veya yeterli elektrik gitmemesinden kaynaklı olabilir. Klimanızın şebekesinin bağlı olduğu prize gerekli kontroller sağlanıp ardından kablolarda vs. kontroller sağlanıp gerekli işlemler yapılır ve sorununuz çözülür
 • Başka bir sebepten dolayı çalışmıyor ise uzman ekibimiz tarafından bütün incelemeler yapılır ve klimanız eski haline döndürülür.

Klimanız Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutma Performansı Düşük İse Bizi Arayın

 • Isıtma ve soğutmada performans düşüklüğü var ise ilk bakılacak şey klimanın filtresidir. Klimaya gerekli bakım yapılmadıysa filtresinde biriken tozlar klimanın ısıtma ve soğutma performansını ciddi bir biçimde etkilemektedir. Filtreyi kontrol edip çok kirliyse vakumla temizlenip eski performansına kavuşturulur.
 • Klimanın dış ünitesinde olan hava çıkış yerleri kapalı ise bu performansta düşüşe sebep olmaktadır. Dış ünitenin kontrolleri sağlanır. Arızayı gidermiş oluruz.
 • Klima yanlış modda ayarlıysa klimanızın performansı düşmektedir.
 • Klimada da gaz kaçağı olma şansı vardır. Evinize gelip klimanıza gerekli kontroller yaparız. Gaz kaçağının olduğu yeri tespit edip oraya kaynak yaparak arızayı gideririz.
 • Klimanın sistemine kontroller sağlanır eğer tıkanıklık tespit edilir ise klimanın sistemi vakumlanır ve klima eski performansına geri döndürülür.

Klimadan koku geliyor

 • Klimanın çalıştığı ortamlarda ortamın kokusu klimanın içerisine ve filtrelerine nüfuz edebilmektedir. Bu durumda gerekli kontroller sağlanıp klimanın filtresi temizlenir vakumlanır. Arızayı gidermiş oluruz.
 • Ortamda eğer çok sigara vs. oda havalandıktan sonra klimayı tekrar çalıştırdığınızda sigaranın ağır kokusu odaya dolabilmektedir. Bu yüzden klimanın olduğu ortamda sigara içmemekte fayda var.

Klima Sigorta Attırıyorsa

Klima çalıştırdığınızda uzman ekibimiz dışında kendi çabanız ile müdahale etmemenizi önermekteyiz.

 • Klimanın besleme kablosu kısa devre yapıyor olabilir. Besleme kablosunda sıkıntı var ise besleme kablolarını yenisi ile değiştiririz.
 • Elektrik akımının geçip ünitelere ilettiği kablolar arasında bağlatınız temas yerleri birbirine değmiyor olabilir veya bozulmuş olabilir. Bu durumda bağlantılar kontrol edilir. Bağlantılarda problem var ise düzeltilir.
 • Sigorta atmasının bir diğer sebebi ise fan motorunun sargıları kısa devre yapmaktadır. Bu durumda gerekişe fan motoru değiştirilerek arızayı gideririz.

Ankara Demirdöküm Beyaz Eşya Servisi

Evinizde buzdolabı, çamaşır makinesi vb. birçok beyaz eşya kullanmaktasınız. Bu eşyalarınız sizin gündelik hayatınızı kurtarmaktadır. Arızalandığı takdirde gününüz mahvolabilmektedir. Bu durumlarda hiç korkmayın demirdöküm beyaz eşya servisi sizin imdadınıza koşmaktadır. Beyaz eşya servisimiz uzman kadrosuyla size her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerini yapmaktadır.

Uzman ve eğitimli teknikerlerimiz sizin sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturup size ürününüzü teslim etmektedir. Bakım işleri neden önemlidir. Çoğu insan sadece ürünü arızalandığı için aramaktadır. Zamanında bakımlarını gerçekleştiren müşterilerimiz ellerinde olmayan sebepler dışında arıza işleriyle çok az karşılaşmaktadır.

Eğitimli ve işinde uzmanlaşmış çağrı merkezi çalışanlarımız ile sizin sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturup aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz. Demirdöküm beyaz eşya servisi size sadece 1 telefon uzaktadır. İyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır.

Demirdöküm elektronik eşya servisi

Bütün yetkili servisler arasında en çok aranılan servis belki de elektronik eşya servisleridir. Elektronik eşyalarınızın çok hassas olması onları sürekli sorunlarla karşılaşmanıza sebep olmaktadır. Demirdöküm elektronik eşya servisi uzman kadrosuyla sizin imdadınıza yetişmektedir.

Aklınıza gelebilecek her türlü bakım, onarım veya montaj işlemlerini sorunsuz bir biçimde tamamen müşteri memnuniyetini ön planda tutup işimizi yıllardır yapmaktayız. Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız ile bize ulaşıp sizin sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştıralım.

Hızlı, kaliteli ve ekonomik olan bu hizmetimizi sizler için yapmaktayız. Unutmayın iyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Aynı gün içerisinde hizmet veren servisimiz size sadece bir telefon uzaklıktadır.

 

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757315637/ankara-demird%C3%B6k%C3%BCm-servisi-ankara-merkez-servisi