Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi, geçmişi uzun bir maziye dayanan Demirdöküm markasının kaliteli cihazlarının yerinde bakım ve onarımını yapan garantili bir servistir.

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara Demirdöküm Servisi

Ankara’nın Demirdöküm konusunda uzmanlaşmış en köklü servislerinden birisidir. Demirdöküm kombi, klima ve şofbenler ülkemizin hemen her şehrinde olduğu gibi başkentimiz Ankara’da da yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Hem evlerde hem de işletmelerde Demirdöküm konforu ve rahatlığını isteyen müşterilerimiz cihazlarla ilgili bir sorun olduğunda bizlere danışıp garantili hizmet almaktadırlar. Demirdöküm marka her tür cihazınızdaki problemde bizleri gece gündüz demeden arayabilirsiniz.

Ankara Demirdöküm Servisi çatısı altında bulunan şofben, kombi, kazan sistemleri ve klima kurulumu ,montajı, ve bakımı deneyimli, tecrübeli ve son derece profesyonel ekibimiz tarafından uzun süreçte başarılı bir şekilde üstlenilmiştir. Bu konuda son derece titiz, profesyonel bir şekilde hizmet düsturu benimsemiş olup, her bir sistemde en ufak detaylara kadar hassasiyet ile yaklaşılmaktadır.

Mevcut ekibimizde yer alan arkadaşlarımız kendilerini durmaksızın geliştirip, profesyonel bir şekilde öğrendikleriyle hayatınızı kolaylaştırmak için kullanmaktadırlar.
Uzun yıllardır klima sistemlerimiz konusunda ülkemizde hatrı sayılır şekilde kullanıma sahip olduğumuz için Ankara Demirdöküm Servisi en profesyonel düzeyde hizmet vermekteyiz.

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi aracılığıyla kombinizin bakımını zamanında yaptırarak arızalara karşı önlem almanızı öneririz. Kombi cihazları yıllık bakımları yapıldığı takdirde genellik çok büyük sorunlar ortaya çıkarmazlar. Ancak yine de elektrik ya da gazla alakalı sorunlar ortaya çıkabilir. Örneğin kombilerin dış gövdesinde aşırı ısınma problemi ile karşı karşıya gelebiliyoruz.

Kombilerdeki bu aşırı ısınma problemi genellikle eşanjörle alakalıdır. Sıcak suyu açtığınızda eşanjör haddinden fazla ısınıyorsa üç yollu vanada bir tıkanıklık ya da arıza söz konusu olabilir. Üç yollu vanadaki mil hareketsiz kaldığında musluğa gitmesi gereken su kalorifer hattına gidecek ve bu da aşırı ısınmaya neden olacaktır. Ankara Demirdöküm Kombi Servisi sıcak suya ihtiyaç duyduğunuzda her an sizlere yardımcı olmak in nöbetci ekip bulundurmaktadır.

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi merkezlerine gelen bir diğer şikayet de kalorifer peteklerinin üstlerinin ısınmaması sorunudur. Bu durum filitrelerinizin tıkandığının, Demirdöküm kombi cihazınızın bakım zamanının geldiğinin en büyük göstergesidir.

Fakat bazen de bu durum tesisatın yanlış bağlanması ile ilgili de olabiliyor. Tesisatcıların zaman zaman yaptığı bu hatalar ısınma verimsizliği yaşamanıza neden olmaktadır. Peteklerinize sıcak suyun üstten girmesi ve içeride dolaştıktan sonra alttan çıkarak sisteme karışması gerekir, bu bağlantı en doğru olandır.

Ankara Demirdöküm Kombi Servisi ana kartla ilgili de oldukca yoğun şikayet almaktadır. Kombi cihazınıza gelen elektrikte dalgalanma olduğunda ana kartınızın zarar görmesi kaçınılmazdır. Şebekeden kaynaklanan bu durumun en büyük nedeni şimşek çakmalarıdır. Bu tip üzücü durumla karşılaşmamak için mutlaka kombi regülatörü kullanmanızı önermekteyiz.

Kombi bakımı, temizlii ve parça ihtiyacınız için Ankara Demirdöküm Kombi Servisi her zaman iş başındadır. Operasyon merkezimizden dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz. Üstelik kombi cihazlarınızla ilgili sorunları çözmek için pazar günleri de mesaimiz devam etmektedir. Her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Demirdöküm, bu standart uygulamayı her zaman devam ettirecektir

Ankara Demirdöküm Kazan Servisi

Kazanlar, bir odadaki nesneleri ısıtan radyant ısı sağlar. Bazı insanlar radiant(kıvılcım, ateş çıkması) ısının oda sıcaklığını dengeli tuttuğunu düşündüklerinden tercih etmedirler

Kazan sistemlerinde meydana gelen arızalar aşağıdaki gibidir:
Kazanlardaki pompalar işlevlerini kaybeder ve elektrik bileşenlerinin çalışmalarında arıza meydana gelebilir (kontroller, termostat, vb.). Ayrıca, gereksiz hava sisteme girebilir veya düşük su basıncı meydana gelebilir, her ikisi de sistemin suyun hareketini engellemektedir, böylece kazan ısıyı doğru veya hiç yayamaz.

Nadir durumlarda, su aşırı soğuk koşullarda donabilir. Daha sıcak iklimler için uzun süreli seyahate gidilmeden önce bakım yapılması şiddetle tavsiye edilmektedir. Ek olarak termostatı kullanıyorsanız, ayarı 55 derece veya daha yüksek seviyede bıraktığınızdan emin olunması hususu çok büyük önem arz etmektedir.

Ankara Demirdöküm Servisi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile bu arızaların üstesinden gelmek çok basit olacaktır. Uzun yıllardır ekibimiz oluşabilecek bütün olası arıza ve alınacak önlemler açısından teknik bilgi ve becerisi ile birçok müşterimizi mutlu etmektedir.
Bizim çalıştığınız ve tercih ettiğiniz süre boyunca hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Mutlu müşteriler, yüzü gülen insanlar her daim motivasyon kaynağımızdır.

Ankara Demirdöküm Klima Servisi

Ankara Demirdöküm klima servisi yıllardır bu sektörün içinde kendini kanıtlamış bir klima servisidir. Yıllardır aklınıza gelebilecek klima ile ilgili bütün sorunlarınızda yanınızda olup sizin bakım, onarım ve montaj işlemlerinizin hepsini gerçekleştirmiştir.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Uzman ekibimiz çok titiz çalışmaktadır. Çoğu servis size randevu verirler montaj veya tamir için ve bu süre 1 aya kadar uzamaktadır özelliklede yaz ayları içerisinde iseniz bu durum çok fazla can sıkıcı olabilmektedir demirdöküm klima servisinde böyle sıkıntılar yaşamazsınız.

Yapacağınız işlemler sırasıyla; Ankara Demirdöküm Servisi kurumsal olan hattımızı arayıp bu konuda eğitim görmüş çağrı merkezi çalışanlarımız ile sorununuz hakkında konuşmak ve ardından çalışanlarımız eğitimli olduğu için size zaman kaybettirmez tamamen çözüm odaklı çalıştığı için probleminizi hemen çözüp uzman ekibimizi hemen size yönlendirir.

Aynı gün içerisinde gelen Ankara Demirdöküm Servisi çalışanı ekibimiz size ne lazımsa gayet ekonomik bir fiyatla bekletmeden yapmaktadır. Montaj işlemlerinde çok dikkatli olan ekibimiz klimanıza en ufak zarar vermeden ve evinizde klimanın monte edileceği yere en az hasar verecek şekilde evinizin estetik görüntüsünü bozmadan montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Daha iyi bir hizmet almak sizin de hakkınız bunun için demirdöküm klima servisi daima sizin yanınızdadır. İyi ve kaliteli hizmet almak için klima servisimiz sadece bir telefon uzağınızdadır.

Klima Servisi Yararlı Bilgiler

Klimalarda ortaya çıkan kart yanmalarının nedeni ise devreseldir. Genellikle elektrik şebekesine bağlı olarak ortaya çıkar. Bununla beraber montaj ve ara bağlantılar nedeniyle de kart yanmaları ile karşılaşılabilir.

Klimalarda aşırı elektrik yüklenmesi ile kart yanması Ankara Demirdöküm Servisi olarak sık duyduğumuz arızalardandır. Ayrıca bu elektrik yüklenmesi ile mikroçip bilgileri de sıfırlanabilir. Bu da kartın artık kullanımının imkânsız hale geldiğinde işaret eder.

Klimanızda bir parça değişimi yapılacaksa şayet bunu Demirdöküm orijinal yedek parçaları ile yapmaktayız.  Firmamız size orijinal Demirdöküm klima kartı sunmaktadır. Bu sayede klimanızda hiçbir sorun kalmayacak ve tam verimde çalışmaya devam edecektir.

Ankara Demirdöküm Servisi Ankara’da geniş hizmet ağı ile sizlere hızlı bir şekilde yetişmekte ve Demirdöküm markalı tüm cihazlarınıza gerekli bakımı yapmaktadır. Kombi, klima ve şofben gibi cihazların yıllık bakımı aksatılmadan yapılmalıdır.

Demirdöküm modellerinizde gerekli bakım için Ankara Demirdöküm Servisi teknisyenlerimizi arayabilirsiniz. Firmamız İso 9001 belgelidir ve Demirdöküm konusunda uzman teknisyenleri bulunmaktadır.

Gezici servis araçlarımız ile Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hızlı bir şekilde ulaşmakta cihazınıza uzman müdahalesi ile dokunmaktayız. Ankara Demirdöküm Servisi olarak bizlere Ankara için tek numaramızdan ya da online olarak web sitemizden ulaşabilirsiniz. Gece gündüz demeden 24 saat boyunca hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Yılların köklü firması Demirdöküm için yılların köklü servisini tercih edin, cihazlarınızı sorunsuz kullanın.

Klima Çalışmıyor

 • Klimanız çalışmıyor ise ilk bakacağımız şey klimanız eğer uzaktan kumandalı ise kumandasını kontrol edip içerisinde bulunan alıcı ve vericiyi kontrol etmek olacaktır. Eğer alıcı verici problemliyse yenisiyle değiştirerek sizin probleminizi çözeriz
 • Klimanızın diğer çalışmama sebebi ise elektrik gitmemesi veya yeterli elektrik gitmemesinden kaynaklı olabilir. Klimanızın şebekesinin bağlı olduğu prize gerekli kontroller Ankara Demirdöküm Servisi tarafından sağlanıp ardından kablolarda vs. kontroller sağlanıp gerekli işlemler yapılır ve sorununuz çözülür
 • Başka bir sebepten dolayı çalışmıyor ise uzman ekibimiz tarafından bütün incelemeler yapılır ve klimanız eski haline döndürülür.

Klimanız Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutma Performansı Düşük İse Bizi Arayın

 • Isıtma ve soğutmada performans düşüklüğü var ise ilk bakılacak şey klimanın filtresidir. Klimaya gerekli bakım yapılmadıysa filtresinde biriken tozlar klimanın ısıtma ve soğutma performansını ciddi bir biçimde etkilemektedir. Filtreyi kontrol edip çok kirliyse vakumla temizlenip eski performansına kavuşturulur.
 • Klimanın dış ünitesinde olan hava çıkış yerleri kapalı ise bu performansta düşüşe sebep olmaktadır. Dış ünitenin kontrolleri Ankara Demirdöküm Servisi tarafından sağlanır. Arızayı gidermiş oluruz.
 • Klima yanlış modda ayarlıysa klimanızın performansı düşmektedir.
 • Klimada da gaz kaçağı olma şansı vardır. Evinize gelip klimanıza gerekli kontroller yaparız. Gaz kaçağının olduğu yeri tespit edip oraya kaynak yaparak arızayı gideririz.
 • Klimanın sistemine kontroller sağlanır eğer tıkanıklık tespit edilir ise klimanın sistemi vakumlanır ve klima eski performansına geri döndürülür.

Klimadan koku geliyor

 • Klimanın çalıştığı ortamlarda ortamın kokusu klimanın içerisine ve filtrelerine nüfuz edebilmektedir. Bu durumda gerekli kontroller Ankara Demirdöküm Servisi tarfından sağlanıp klimanın filtresi temizlenir vakumlanır. Arızayı gidermiş oluruz.
 • Ortamda eğer çok sigara vs. oda havalandıktan sonra klimayı tekrar çalıştırdığınızda sigaranın ağır kokusu odaya dolabilmektedir. Bu yüzden klimanın olduğu ortamda sigara içmemekte fayda var.

Klima Sigorta Attırıyorsa

Klima çalıştırdığınızda uzman ekibimiz dışında kendi çabanız ile müdahale etmemenizi önermekteyiz.

 • Klimanın besleme kablosu kısa devre yapıyor olabilir. Besleme kablosunda sıkıntı var ise besleme kablolarını yenisi ile değiştiririz.
 • Elektrik akımının geçip ünitelere ilettiği kablolar arasında bağlatınız temas yerleri birbirine değmiyor olabilir veya bozulmuş olabilir. Bu durumda bağlantılar kontrol edilir. Bağlantılarda problem var ise düzeltilir.
 • Sigorta atmasının bir diğer sebebi ise fan motorunun sargıları kısa devre yapmaktadır. Bu durumda gerekişe fan motoru değiştirilerek arızayı gideririz.

Klimaların uzun ömürlü bir şekide kullanımı ve idamesi için, rutin bakımları oldukça büyük önem taşımaktadır. Yazların hoş olmayan sıcak olduğu ortamlarda yaşayan birçok kişi, klimada bulunan eşsiz konforu anlamaktadır.

Bu konforu kaybetmemek, sıcağın bunaltıcı yüzü ile minimum derecede karşılaşmak için klima bakımları büyük önem taşımaktadır. Bizi yani Ankara Demirdöküm Servisi personellerini tercih ettiğinizde ise, bu konuda profesyonel ekibimizle hiçbir zaman gözünüz arkada kalmayacaktır.
Klima sistemleri çoğunluğun bildiği üzere sıcak havayı serinletirken, bulunulan ortamın hava temizliğine yardımcı olmaktadır.

Markamızın adı altında üretilen bu klimasistemleri yıllarca edinilen bilgi ve tecrübesiyle alanalrında en iyilerdir ve en iyiler ile hizmet vermeyi bir gaye olarak benimsemişlerdir. Klimalarımız, alerjenleri vemikropları iç mekanlarınızda dolaşmasını engelleyen yıkanabilir veya tek kullanımlık filtreler ile donatılmıştır. Bu yüzden klimalarınızın düzgün çalışması açısından filtre kontrolü yapmak büyük önem taşımaktadır.

Günümüzde kazan sistemlerinin kullanımı geçmişe göre daha az orandadır .Ankara Demirdöküm Servisi bu konuda hizmetlerini geri bırakmayayıp, kazan sistemleri hakkında tecrübe ve bilgisini geçmişteki gibi muhafaza etmektedir.Gönül rahatlığı ile Ankara halkımıza bu konuda hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz ile devam etmektedir.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757315637/ankara-demird%C3%B6k%C3%BCm-servisi-ankara-merkez-servisi

Leave a Reply