Ankara Doğsan Servisi

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Ankara Doğsan Servisi

Ankara Doğsan Servisi Doğsan marka ısıtma ve soğutma sistemlerini kullanan tüm Ankaralılara aralıksız hizmet sunmaktadır. Birbirinden farklı model ve işlevde Doğsan cihazları hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ankara ilinde ise Doğsan markasını tercih eden herkese firmamız yıllardır olduğu gibi garantili bakım ve onarım hizmeti sağlamaktadır.

Ankara Doğsan Klima Servisi

Doğsan klima servisi uzman personel kadrosuyla yıllardır hizmet vermektedir. Eğitimli çağrı merkezi elemanlarımızla gün içinde her zaman ulaşabileceğiniz gibi sorunlarınızla çok yakından ilgilenerek en kısa sürede müşterilerimizi sonuca ulaştırmaktadırlar.

Doğsan klima servisi alanında uzman teknikerler ile çalışıp müşterilerin memnuniyeti için uğraşmaktayız. Son derece titiz olan tekniklerimiz montaj işlemlerini yaparken özellikle müşterilerin evine, duvarlarına zarar vermeden mümkün olduğunda az tesisat borusu kullanıp gayet estetik bir görüntüye kavuşturmaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz son derece güler yüzlü olup sizi sorununuzun çözümüne ulaştırıyorlar. Bir müşteri olarak klima servisinden ne beklerseniz hepsini karşılamaktayız. Doğsan klima servisi olarak her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Sadece arızalandığında değil daha arızanız başlamadan gerekli bakımları yaptırdığınız takdirde ileride oluşabilecek bütün sorunlar için önlem almış olursunuz.

Yüzlerce müşterimizde olduğu gibi gerekli bakımları yaptırırsanız klimanızın ömrü uzayacaktır. Eğer arızalıysa klimanız imdadınıza yine doğsan klima servisi yetişecektir. Aynı gün içerisinde gelip uzman teknikerlerimiz ile size yardımcı olmaktayız.

Her türlü montaj, onarım ve bakım işlemlerini hatta ve hatta her servisin yapamayacağı yedek parça getirtme işini yapıp siz müşterilerimize en kaliteli hizmetimizi sunmaktayız. Servisimiz sadece bir telefon uzağınızda olup aynı gün içerisinde size hizmet vermektedir.

Ankara Doğsan Klima Arızaları

Doğsan Klima çalışmıyor ise

Klimanıza elektrik geliyor ancak klimanız çalışmıyor ise klima kart arızası ortaya çıkmış olabilir. Gerekli bakımlar dahilide klimanıza gerekli müdahaleler ekibimiz tarafından yapılacaktır.

  • İlk olarak bakacağımız şey klimaya elektrik gitmiyor olabilir. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra klimanın bağlı olduğu şebekedeki gerilimi kontrol ederiz ve soruna göre arıza gideririz.
  • Klimanızı uzaktan kumanda ile kontrol ediyorsanız sorun kumandanın alıcısı ve vericisinde arıza olabilir. Uzaktan kumandanın alıcısı ve vericisi kontrol edilerek gerekli işlemleri yapıp arıza gideririz.
  • Fan motorunda veya kompresörde arıza olma durumunda ise, fan motoru ve kompresörü ayrı ayrı kontrol ederek arızayı tespit ederiz ve sıkıntı hangisinde ise onu yenisi ile değiştiririz.
  • Çalıştırma anahtarında bir problem olabilir. Anahtarı kontrol edip arızalı ise yenisi ile değiştiririz.

Doğsan Klimanın Fan Motoru Soğutmuyor ve Isıtmıyor İse

Klimanız çalışıyor ancak istediğiniz verimde soğuk hava alamıyorsanız Doğsan klimanızın iç ya da dış ünitelerinde bir kirlenme söz konusu olabilir kontrol edilmelidir. Klima bakım çerçevesinde bu işlemleri yıllık olarak Ankara Doğsan Servisi ekiplerimiz tarafından düzenli olarak yapılmaktadır.

Klimanız soğutma işlemini borularda dolaşan özel bir gaz sayesinde yapar. Bu gaz herhangi bir şekilde cihazınızdan kaçak vermiş ise soğutma işlemini yapmayacaktır. Klima gaz kaçağı Ankara Doğsan Servisi ekiplerimiz tarafından teşhis edilip onarılmakta ve gaz eksiği varsa gaz dolumu yapılarak sorun giderilmektedir.

Doğsan klimanız çalışıyor ancak hiçbir şekilde ısı ya da soğutma yapmıyor ise klimanızın kompresöründe bir arıza söz konusu olabilir. Klima kompresörünüze gerekli bakımlar Ankara Doğsan Servisi ekiplerimiz tarafından yapılacaktır. Ayrıca klimanızın en önemli parçalarından birisi olan ana kartın bakımları da mutlaka ekiplerimiz tarafından yapılacaktır.

Termostatın bağlantısı yanlış olabilir veya termostat direk kendisi arızalı olabilir. Termostat arızalıysa yenisi ile değiştirilir. Termostatın bağlantıları yanlış ise düzeltilir ve arızayı gideririz.

Kompresör ilk kalkınma veya daimi kondansatörü arıza olabilir, daimi ve kalkınma kontrol edilip arızalı ise yenisi ile değiştirilir.

Kompresör termiği arızalı olabilmektedir. Kompresör termiğine gerekli kontroller sağlanıp akım geçmiyor ise kompresör termiği yenisi ile değiştirilir.

Doğsan Kompresör Kalkış Yapmıyor ise

  • Klimanın sistemine fazla gaz verilmiş olma ihtimali vardır, sistemde fazla olan gaz boşaltırız.
  • Gaz dengelemesinin zamanı dolmamıştır belki, gaz dengeleme zamanı dolana kadar kompresörün elektriği kesilir. Sonra elektrik verilerek kompresörün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Arızayı çözmüş oluruz.
  • Şebekeden gelen gerilim 180 volttan düşük olabilmektedir. Şebekeye gerekli olan gerilim kontrol edilir. 180 volttan düşükse eğer gerilim yükselmesi beklenilir veya gerilim regülatörü kullanılmaktayız.
  • Röle arıza yapma olma şansı vardır. Bu durumda röle kontrol edilir ve arızalıysa değiştirilir.

Doğsan Klima Sigorta Attırıyor ise

  • Klimada akımı taşıyan kablolar bağlantı yerlerinden ayrılmış veya arızalı olabilmektedir. Bu durumda akım taşıyan kablolar kontrol edilir. Bağlantı yerlerinde bir problem var ise kablolardaki bağlantı düzeltilir. Kablolarda arıza var ise kabloları yenisi ile değiştiririz.
  • Fan motorunun sargılarında kısa devre olma ihtimali olabilir. Fan motoruna gerekli kontroller yapıp arızalı veya gövdeye kaçak varsa yeni fan motoru ile değiştiririz.

Doğsan klima servisi uzman personelleriyle bu ve bunun gibi yüzlerce arıza işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Doğsan Beyaz Eşya Servisi

Evinizdeki beyaz eşyalarınız zamanla birçok problem yaratmaktadır özellikle Türkiye’de beyaz eşyaların bakımları yaptırılmadığı için sürekli arıza problemleri çıkarmaktadır. Beyaz eşyalarınıza bakım yaptırmaz iseniz ileride ciddi arızalara sebep olabilir. Burada Doğsan beyaz eşya servisi sizin imdadınıza yetişmektedir.

Her türlü bakım, onarım veya montaj işlemlerini uzman kadromuz ile tamamen profesyonel bir şekilde yapmaktayız. Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuk ve kendimizi kanıtladığımız için çok fazla referansımız vardır.

Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız bize kurumsal hattımızdan ulaşıp sorununuzu anlatınca uzman kadromuzdaki çalışanlarımız sizin sorununuza en kısa sürede çözüm üretip size gün içerisinde servisimizi ayağınıza getirmektedir. Uzman teknikerlerimiz beyaz eşyalarınızı titizlikle tamir edip en kısa sürede teslim etmektedir.

Doğsan beyaz eşya servisi olarak uzman personellerimiz ile bu ve bunun gibi yüzlerce arıza işlemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bir telefon uzağınızdayız ve aynı gün içerisinde size hizmet vermekteyiz.

Doğsan Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşya servisi en çok tercih edilen servislerden birisidir. Çevremizde çok fazla elektronik alet kullandığımız için diğer ev eşyalarına göre de daha çabuk bozulduğu için sürekli servise ihtiyaç duyarız. Burada imdadınıza doğsan elektronik eşya servisi yetişecektir.

Tamamen uzman kadromuzla ve eğitimli personellerimiz ile size en kaliteli hizmeti vermek için yıllardır bu sektördeyiz. Bakım, onarım veya montaj işlemlerinizi işinin eri ve eğitimli teknikerlerimiz ve çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Montaj işlemlerinde oldukça titiz davranıp evinize, duvarlarınıza hasar vermemekteyiz. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutup sürekli kendimizi geliştirdik. Aynı gün içerisinde hizmet veren doğsan elektronik eşya servisi sadece bir telefon uzağınızdadır.

Ankara Doğsan Kombi Servisi

Doğsan kombi anlamında oldukça farklı çeşitte ürünler ortaya koyarak insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kombilerde pek çok farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse radyatörlerin üstü sıcak altı soğuk şeklinde şikâyetler gelebiliyor.

Eğer böyle bir durum var ise kombi girişindeki filtreleri kontrol edebilirsiniz. Peteklerin içerisinde herhangi bir tıkanıklık olabilir, temizlenmelidir.  Ankara Doğsan Servisi ekipleri böyle bir durumda sizlere yardımcı olacaklardır.

Kalorifer ve sıcak su ayrıştırıcısı dediğimiz üç yollu vanada bir arıza ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir. Ayrıca kalorifer tesisat planı yapılırken yanlış bir şekilde programlanmış olabilir. Kombiye yakın peteklerin vanasını sıkabilir ve uzak peteklere sıcak suyun daha hızlı varmasını sağlayabilirisiniz.  Ancak tüm bu işlemlerinizden sonra sonuç alamazsanız Ankara Doğsan Servisi çağrı merkezimiden mutlaka yardım isteyiniz.

 

Leave a Reply