Ankara Ferroli Servisi

Mart 18, 2019 0 Yazar: ankmrkz1803

Ankara Ferroli Servisi, kombi ve şofbenlerini Ferroli markasından tercih edenlere ekonomik ve garantili çözümler sunan Ankara’nın en köklü firmasıdır.

Ankara Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi

Ferroli, tıpkı Avrupa’da olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir şekilde tercih edilen ve hemen her alanda kullanılan cihazlar üretmektedir. Özellikle teknolojik yapısı ve kullanım kolaylığı ile büyük fark yaratmaktadır.

Ancak her ne olursa olsun neticede elektrikle ve gazla çalışan cihazlardan bahsettiğimiz için düzenli bakımlarının mutlaka yapılması gerekir. Ferroli cihazlarınıza düzenli bakımı ise Ferroli ürünlerinden anlayan, konusunda uzman bir servise yaptırmalısınız.

25 yıldır Ankara’nın kombi ve şofbenlerini onaran, orijinal yedek parça montajını yapan firmamız Ankara Ferroli Servisi sadece tek bir telefon ile derhal kapınıza gelmektedir. Müşteri memnuniyetini daima birinci sırada tutan firmamız kurumsal hizmet anlayışını benimsemiştir. Sadece merkez değil, Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine en hızlı, garantili ve ekonomik servisi götürmekteyiz.

Kombi ve şofbenler hiç beklenmediği anda bir arıza ortaya çıkabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek adına yıllık bakımları sizlere ısrarla öneriyoruz. Kombiler için gün içerisinde pek çok arıza kaydı alıyoruz.

Bunlardan birisi kombiden garip seslerin gelmesi şikâyetidir.  Kombinizden bir takım sesler geliyorsa ilk önce aklımıza gelecek olan kombi filtresinin toz ve kirle dolduğudur.

Ankara Ferroli Kombi Servisi Yararlı Bilgiler

Kombi fanı fazla kirlenmeden dolayı sesli çalışacaktır. Bacalı kombilerde ise kömür yataklarının aşınması ile bir takım sesler ortaya çıkabilir. Ne tür bir ses çıktığı ve nereden kaynaklandığı Ankara Ferroli Servisi teknisyenlerimizin yapacağı kontrollerden sonra ortaya çıkacaktır.

Şofbenlerde de gün içerisinde çok farklı şikâyetler alabiliyoruz. Örneğin şofben bir süre çalışıyor ama sonra aniden duruyor ise altındaki sebebe bakmak gerekir. Bu durumda muhtemelen diyaframda bir yırtık söz konusu olabilir.

Ayrıca temokulp arızası, baca sensörü arızası gibi sorunlar da ortaya çıkmış olabilir. Teknisyenlerimiz bu arızanın ana kaynağını bulmak için gerekli kontrolleri sağlayacaklardır. Şofbenden yetersiz sıcak su gelmesi bir diğer şikâyettir. Bunun için öncelikle şofbenin dedentörü incelenmelidir. Dedentör arızalanmış olabilir. Eğer arızalı ise yenisi ile değiştirilecektir.

Ferroli orijinal yedek parça kullandığımız için cihazınızda hiçbir uyum sorunu çıkmayacaktır. Bu gibi sayılacak daha pek çok arızada Ankara Ferroli Servisi firmamızı gece gündüz demeden arayabilirsiniz. İşlemlerimizi garantili yaptığımızdan cihaz onarımı sonrasında bir sene boyunca servisimizin garantisi kapsamında oluyorsunuz. Ayrıca gezici servis araçlarımız şehrin her yanında hizmet verdiğinden herhangi bir şekilde beklemek zorunda da kalmıyorsunuz. Hızlı, ekonomik ve garantili Ferroli servisi için bizi arayın.

 

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757350317/ankara-ferroli-servisi-ankara-merkez-servisi-434