Ankara General Electric Klima Servisi

Ankara General Electric Klima Servisi

Ankara General Electric Klima Servisi

Ankara General Electric Klima Servisi birbirinden farklı modelde ve kapasitede klima üreten General Electric’e dair Ankara’da her an ulaşabileceğiniz en kapsalı servis hizmeti sunan firmadır.

Klimalar her ne kadar farklı kapasitelerde olsalar da öncelikli amaçları bulundukları ortamı serinletmek ya da ısıtmaktır. En küçük odalardan en büyük iş merkezlerine kadar klimalar her alanda istenen verimi sağlamaktadır. Ancak klimaların özellikle bahar ayları gelmeden bakımlarının yapılması, temizliklerinin ihmal edilmemesi son derece önemlidir.

Meydana Gelebilecek Bazı Arızalar

Klimalar her ne kadar General Electric kalitesi ile üretiliyor olsa da nihayetinde elektrikle çalışan cihazlardır ve ne zaman arıza ortaya çıkaracağı bilinmez. Bu sebeple herhangi bir arıza durumunda Ankara General Electric Klima Servisi operasyon merkezimizi günün dilediğiniz saati arayabilir ve destek isteyebilirsiniz.

Klimalarda günlük olarak bize iletilen pek çok arıza kayıtları bulunmaktadır. Bunlardan bazıları klima fanının çalışmaması ya da klimanın gürültülü çalışması gibi durumlardır. Klimanızın gürültülü çalışmasını tetikleyen nedenlerden bazıları boru sistemindeki ezilmeler, filtre kirlenmeleri, iç ve dış ünitede ortaya çıkan sorunlar, kapak arızaları ve montaj gibi daha pek çok şekilde sıralanabilir.

Ayrıca klimada bulunan fazla gaz ya da aksam, boruların sürtünmesi gibi sebepler de sayılabilir. Klimanızdaki ses problemi General Electric Klima Servisi ekiplerimiz tarafından garantili bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

General Electric marka klimanız çalışıyor ancak istediğiniz verimde soğutma/ısıtma sağlamıyor ise altında yatan sebebe bakmak gerekecektir. Öncelikle kumanda ayarlarınızdan klimanızın hangi modda olduğunu kontrol etmelisiniz. Eğer klimanızın hava modu doğru ise klimanın filtrelerinde bir arıza ya da kirlenme durumu olabilir, kontrol edilmelidir.

Klimanızın hava giriş çıkışlarının herhangi bir şekilde kapalı olması klima performansını direkt olarak olumsuz etkileyecektir, kontrolünün yapılması gerekir. Klimaların istenen verimde soğuk ya da sıcak hava üflememesinin bir diğer nedeni ise gaz kaçağıdır. Gaz kaçağının yerinin tespit edilip onarılması gerekir. Ayrıca General Electric marka klimanıza yeterli düzeyde gaz verilmelidir.

Klima Temizliğinin Önemi

Klimanızda sistemi içerisinde bir tıkanıklık söz konusu ise vakumlama işlemi yapılmalı ve temizlenmelidir. Klimanızın eski performansına kavuşması için General Electric Klima Servisi donanımlı kadromuz gereken tüm müdahalelerde bulunacak ve önlemleri alacaktır.

Ankara’nın en eski ve köklü servislerinden birisi olarak kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş ve daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekteyiz. Bu anlamda General Electric Klima Servisi Ankara olrak General Electric klima kullanan müşterilerimize hangi ilçe ya da semtte olursa olsun bizden teknik bakım desteği istediği anda gezici servis araçlarımız ile anında yanlarına gitmekte ve sorunu çözmekteyiz.

Ankara için tek numarası olan Ankara bölge merkez servisimiz ayrıca yerinde bakım, atölyede bakım, telefonla destek gibi pek çok koldan hizmet sağlamaktadır. General Electric Klima Servisi olarak bizlere günün dilediğiniz saati ulaşabilirsiniz.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184758061657/ankara-general-klima-servisi-ankara-merkez

Leave a Reply