Ankara İndesit Servisi

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Ankara İndesit Servisi

Beyaz Eşya Servisi

Ankara İndesit Servisi, İndesit beyaz eşya kullanan Ankara sakinlerinin her daim yanında olmaya devam ediyor. Günlük olarak sıklıkla kullanılan beyaz eşyalar hiç beklemediğiniz bir anda arıza ortaya çıkarabiliyor. Böyle zamanlarda firmamız sizlere hızlı bir şekilde yetişerek gerekli bakım ve onarım hizmetini sunuyor.

Personelimiz İndesit marka cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış kişilerden oluşmaktadır. Yıllardır İndesit cihazlar konusunda yaptığımız başarılı çalışmalar markaya ne denli hâkim olduğumuzu kanıtlamaktadır. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinden bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı

İndesit marka buzdolaplarında gördüğümüz bir sorun buzdolabının üst kısmının soğutup alt kısmının soğutmaması durumudur. Büyük ihtimalle buzdolabı kompresör yanması dediğimiz arıza oluşmuştur. Buzluk bölümlerinin ağzına kadar doldurulmaması bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına önemlidir.

Ankara İndesit Servisi olarak kompresör yanmalarında gerekli müdahaleyi yapmaktayız. İndesit bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi cihazlar konusunda da aynı özeni göstermekte arızaları ortadan kaldırmaktayız.

Bulaşık Makinesi

İndesit bulaşık makinem su almıyor gibi bir şikâyetle karşılaşabiliyoruz. Bulaşık makinesi su giriş valfi arızası dediğimiz durumla gün içerisinde sıklıkla karşılaşıyoruz. Pompa motoru devre dışı kalmış ise yine böyle bir sorun ortaya çıkabilir. Gerekli bakım ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Çamaşır Makinesi

İndesit çamaşır makinesi iyi yıkamıyor sorunu, su boşaltmama arızası gibi arıza kayıtları ile karşılaşıyoruz. Bu gibi arızalar yerinde bakım gerektirdiğinden ekiplerimiz durumu kontrol altına almak adına evlerinize ya da işyerlerinize gelip kontrolü sağlamaktadır.

İndesit kurutma makinesi iyi kurutmuyor, makine ses çıkarıyor, bulaşık makinesi iyi yıkamıyor ve benzeri İndesit marka beyaz eşyalara dair aklınıza gelebilecek her türlü sorun için bizi arayabilirsiniz. Ankara İndesit Servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız ve müşterilerimiz bize daha rahat ulaşsınlar diye sadece telefon değil, online ve whatsapp gibi kanallarımız da mevcuttur.

25 yıldır beyaz eşya bakım-onarım işlemlerini yapan firmamız orijinal yedek parça temini ile müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız İso 9001 belgelidir.

Yıllık bakımlar dahil tüm teknik detaylara dikkat etmektedir. Gezici servis araçlarımız ile Ankara ilinin tüm ilçe ve semtlerine hızlı bir şekilde ulaşmaktayız.

Hiç beklenmedik anlarda ortaya bir arıza çıkabilir diye firmamız gece nöbetçi teknisyen bulundurmaktadır. Bu anlamda hafta sonu demeden gece gündüz demden siz müşterilerimizin servis ihtiyacını aralıksız karşılıyoruz.

Ankara İndesit Servisi Ankara için tek numaramız olduğundan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere en yakın servis aracımızı göndererek hiçbir şekilde vakit kaybetmeden işlemlerinizi garantili bir şekilde yapıyoruz.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757543092/ankara-indesit-servisi-ankara-merkez-servisi-434

Leave a Reply