Ankara Isısan Servisi

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Ankara Isısan Servisi

Ankara Isısan Servisi kombi ve klimalarda yoğun bir şekilde tercih edilen Isısan’ın başkentte her an ulaşabileceğiniz en kapsamlı hizmet veren firmasıdır. Hem evlerde hem de işletmelerde kombi ve klima ürünleri yoğun bir şekilde kullanılan ve ihtiyaçları maksimumda gideren cihazlar olmaktadırlar. Kombiler özellikle soğuk kış günlerinde ısı ihtiyacını karşıladığımız klimalar ise sıcak günlerde serinleme ihtiyacını karşıladığımız cihazlardır.

Kombi ve klima cihazlarına yıllık yapıldığı takdirde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Yıllık bakımlar ise mutlaka Isısan uzmanları tarafından yapılmalıdır. Ankara Isısan Servisi uzman kadromuz sizlere dilediğiniz an bu konuda yardımcı olacaklardır. Önemli olan doğru tespit ile doğru yöntemle ile onarımdır.

Isısan kombi ya da klimanız pek çok elektronik parça içerir. Bu elektronik parçaların hepsi bir bütünü tamamlayan önemli bileşenlerdir. Herhangi bir parçada bir aksama çıkmaması için gerekli kontrollerin yapılması ve tedbirlerin alınması gerekir. Kombiniz sıcak su vermiyorsa kaynağı bulunmalı, klimanız soğutmuyorsa parçaları elden geçirilmelidir. Bunu da alanında uzman Ankara Isısan Servisi ekiplerimiz yapmaktadır.

Kombi Servisi

Kombiler özellikle uzun süre kullanılmadıkları takdirde popa sıkışma arızası verebilirler. Pompa içerisinde kafa sıkıştığı takdirde cihazınız verimli bir şekilde çalışmayacaktır. Yine pompa içerisine yabancı bir cisim kaçmış olabilir. Kombiye su basması sonrasında hava sıkışması ile karşılaşabiliyoruz. Bu da Isısan kombinizin çalışmasına engel olabilecek bir durumdur, Ankara Isısan Servisi tarafından kontrol edilmelidir.

Kombiler gibi Isısan markasının bir diğer sık kullanılan cihazı klimalardır. Pek çok farklı modelde ve kapasitede sunulan klimalar bulundukları ortamı serinletme ya da ısıtma görevinde bulunurlar. Özellikle uygun ortama göre alınan klimalar oldukça verimlidir. Klimalarda soğutmama ya da ısıtma yapılmaması durumu pek çok etkene bağlı olabilir.

Klima Servisi

Klimalarda kompresör arızası, termik atması, kablo kısa devre yapması, gaz kaçırması gibi durumlar cihazınızın ya kısmi çalışmasına ya da hiç çalışmamasına neden olurlar. Çözüm merkezimizin tahsis edeceği personelimiz ile klimalarınızda meydana gelebilecek her türlü arızayı onarmaktayız.

Isısan’ın en geniş hizmet ağına sahip olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine kombi ve klima bakım işlemleri yapmaktayız. Ankara için tek numaramızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tam donanımlı gezici araçlarımızda Isısan kombi ve klimaların tüm orijinal yedek parçaları bulunmaktadır. Kombi ve klimanız günün hangi saati arızalanırsa arızalansın ekiplerimiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Ankara Isısan Servisi İso 9001 belgeli bir firmadır. Tüm ekibimiz ise Isısan cihazlar konusunda gerekli eğitimleri almış sertifikalı personellerden oluşmaktadır. Ankara ilinde yıllardır garantili hizmet sağlayan firmamız güler yüzlü personeli ve sonuç odaklı işlemleri ile profesyonel hizmet sağlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri de bünyesine katan firmamız telefonun yanı sıra online erişime de açıktır. Web sitemizden ya da çözüm merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184758078997/ankara-is%C4%B1san-servisi-ankara-merkez-servisi-434

Leave a Reply