Ankara Klima Servisi

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi, klimalardaki arızaları hızlı bir şekilde tespit ederek siz Ankaralılara garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Arızalar

Klimalar birbirinden farklı marka ve modellerde insanlara sunulsa da çalışma prensibi olarak birbirlerine benzerler ve ortaya çıkardıkları arızalar da birbirine yakındır.

Elektrik Bazlı Arızalar

Bu nedenle klimalarınızda elektrik bazlı pek çok arıza ile karşılaşabilirsiniz. Önemli olan klimanızın dilinden anlayan bir servisten destek almaktır. Yıllardır her tür marka klima üzerinde başarılı çalışmalar yapmış ekibimiz kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Klimalar split, çatı tipi, duvar tipi, salon tipi, tavan tipi şeklinde pek çok model ile alıcılara sunulmaktadır. Ürün alacak kişiler kendilerine en uygun cihazları seçerek ihtiyaçlarını gidermektedir. Cihaz seçmek oldukça dikkat gerektiren bir iştir.

Çünkü alınacak ürün platforma göre doğru modelde tercih edilmelidir. Ankara Klima Servisi teknisyenlerimiz klima seçerken sizlere gerekli desteği sağlamaktadır. Önemli olan kaliteli bir klima seçerek uzun vadede sorun yaşamamanızdır.

Gaz Kaçırma Arızası

Klimalar konusunda elektrik odaklı pek çok arıza ortaya çıkabilir. Bu arızalar sizi hiç beklemediğiniz bir anda yakalayabilir. Örneğin cihazınız gaz kaçırıyor ise iyi bir soğutma yapmayacaktır. Aynı zamanda klimanızın filtreleri tıkanmış ise yine verim almanız güçleşecektir. Gaz dolumu yapan firmamız aynı zamanda gerekli yıllık bakım-temizlik işlemlerini de sizler için yapmaktadır.

Koku Yapması

Cihazın koku yapması durumu da sık bir şekilde karşımıza çıkan konulardandır. Klimanızın koku yapması tamamen ortamdaki ağır kokular ile ilgilidir. Bu kokulardan kurtulmak için öncelikle gerekli filtre temizliği yapılmalı ve sonrasında bakımları aksatılmamalıdır.

Ankara Klima Servisi teknisyenlerimiz karşılaştığınız kokular sonucunda yaşadığınız olumsuz durumları ortadan kaldırmak adına sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Klimalar bazı durumlarda ses yapabilirler. Bu ses dış ya da iç üniteden gelebilir. Cihazın ses yapması genellikle sıcak moda geçildiğinde buzların eritilmesi işlemi esnasında çıkmaktadır.

Ancak iç üniteden parça bazlı bir ses geliyorsa gerekli bakımın yapılması gerekir. İç ve dış ünite bakımını yapacak olan teknisyenlerimiz sizleri hızlı bir şekilde bu ses sorunundan kurtaracaktır.

Her marka ve model klima konusunda eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz sizlere garantili hizmet vererek aynı sorunu bir daha yaşamamanızı sağlıyorlar. Ayrıca cihazınızın markası ve modeli ne ise eğer orijinal parça takılması gerekiyorsa bu parçayı temin ederek montajını yapmaktadırlar.

Bu şekilde cihazınızda bir uyum sorunu çıkmamaktadır. Ankara Klima Servisi ismi ile çalışmalarını devam ettiren ve Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine götürdüğümüz bakım hizmeti ile ve 20 yılı aşkın sürdürdüğümüz kalite prensiplerimizle yolumuza devam ediyoruz.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757626972/ankara-klima-servisi-ankara-merkez-servisi-434

Leave a Reply