Ankara Midea Servisi

Nisan 18, 2019 0 Yazar: ankmrkz1803
Ankara Midea Klima Servisi

Ankara Midea Klima Servisi

Ankara Midea Klima Servisi, Çin harikası birbirinden farklı model ve tipteki Midea klimaların genel bakım, temizlik, onarım ve yedek parça hizmetini sunan alanında uzman merkez servistir. Klimalar eskiden her ne kadar tek tipte üretilen cihazlar olsa da günümüzde boyut ve işlevsellik adına oldukça yol kat etmiştir. Klimalar ihtiyaca yönelik doğru bir tercihle alındığı zaman gayet iyi bir performans sergilemektedirler.

Klimalar içerisinde en yoğun şekilde seçilen tipler; split tip, paket tip ve pencere tipi klimalardır. Bu klimalar da kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılmakla beraber en küçük evlerden otellere, sinema salonlarına, mağazalara kadar farklı boyutlarda sunulmaktadır. Ankara Midea Servisi uzman ekiplerimiz sizlere ihtiyaca en uygun Midea marka klima modelinizi seçmeden taşımasına, montajına ve bakımına kadar her türlü detayla ilgilenmektedir.

Klimalar parçalarına bağlı olarak iç ve dış üniteden bir takım rahatsız edici sesler çıkarabilirler. Midea marka klimalarından ses gelen ve bunun nedenini bizlere soran pek çok müşterimiz bulunmaktadır. Montaj esnasında yapılan vidalama işleminde zaman içerisinde vida gevşemesi yaşanmış olabilir. Tesisat boruları, fan balansı gibi önemli eklerden bir takım sorunlar ortaya çıkmış olabilir.

Klimadaki rahatsız edici ses iç üniteden gelebilmektedir. Filtrelere gerekli temizlik işlemi yapılmamış ise genellikle iç ünite ses yapmaktadır. Klima fan motor yataklarının da kontrol edilmesi gerekir. Midea marka klimanızda ortaya çıkabilecek herhangi bir ses, gürültü durumunda Ankara Midea Servisi çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Klimaların en temel işlevi soğuk hava üflemektir. Ancak bunu yapmıyorsa muhtemelen parça ile alakalı bir sorundan bahsetmek mümkün olacaktır. Klima termostat bağlantılarında bir sorun olabilir. Termostatın kendisinde bir sorun var ise değiştirilir.

Kompresör rölesi, termiği, kalkınma kondansatörü arızalı olabilir, kontrol edilmelidir. Kompresör değiştirilerek sisteme gaz verildiği takdirde Midea klimanızın yeniden hiçbir sorun yaşamadan çalıştığını görebilirsiniz. Ankara Midea Klima  Servisi birimlerimiz orijinal Midea yedek parça kullanmaktadır. Bu anlamda cihazınızda hiçbir yan etki ile karşılaşmazsınız.

Klimaların birden bire arızalanarak hiç çalışmaması durumlarında müşterilerimize bir takım kontrolleri tavsiye ediyoruz. Örneğin elektrik akımı, kabloları, sigortada sorun var mı? Uzaktan kumanda çalışıyor mu? Sinyal gönderiyor mu?

Klimanın ışıkları, göstergeleri yanıyor mu gibi ufak detaylar dahilinde sorunun kaynağı anlaşılabilir. Ancak müşterilerimizin hiçbir teknik detaya girmemesini istiyoruz. Çünkü klima konusu uzmanlık isteyen bir alan olduğundan daha ciddi sorunlarla karşılaşmamak adına çağrı merkezimizi aradıktan sonra Ankara Midea Servisi ekiplerimizi beklemelerini rica ediyoruz.

Soğuk ve sıcak hava üfleyerek ortamın atmosferini değiştiren Midea klimalar hakkında daha detaylı bilgi almak, arıza kaydı oluşturarak birimlerimizden destek almak isterseniz Ankara Midea Servisi operasyon merkezimizi günün dilediğiniz saati arayabilirsiniz.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757660812/ankara-midea-servisi-ankara-merkez-servisi-434