Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Viessmann Kombi Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi, geniş bir kitle tarafından tercih edilen ve kullanılan Mitsubishi klimaların tüm bakım ve onarım işlemlerini yapan başkentin en köklü firmasıdır. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan klimalar tam da yaz sıcakları ortasında sizleri yarı yolda bırakmasın diye bahar öncesinde hem bakım hem de temizlik işlemlerini yapıyoruz.

Arızalar

Klimalar düzenli bakım isteyen cihazlar olduğundan bakımı yapılmadığı takdirde aksayabilir, çalışmada sorun yaşatabilir. Personelimiz Mitsubishi klimalar konusunda özel eğitim almıştır ve uzmanlık alanları doğrultusunda klimanızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Klima Temizliği

Pek çok nedenden dolayı klimanız çalışmayı durdurabilir ya da verimsiz çalışır. Klimanızın filtreleri son derece önemlidir. Gerekli temizliği yapılmadığı takdirde pislik ile dolacak olan filtreler soğuk havayı gerektiği kadar üflemeyecektir. Bu sebeple Mitsubishi klima filtrelerinizi evde kendiniz de düzenli bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Klimanızın radyatör pervanelerinde oluşabilecek bir tekleme cihazınızın çalışmamasını sağlayacaktır. Radyatörde de zaman içerisinde pislikler birikebilir. Klimanın performansını doğrudan etkileyen bu durumun önüne geçilmelidir. Radyatörün üzerinde pek çok cisim birikebilir. Yaprak parçaları, toz birikintileri, haşereler en sık biriken cisimlerdir. Belirli zaman dahilinde temizlenmesi gerekir.

Kompresör Tahrik Kayışı Gevsemesi

Klimanızın çalışmasını etkileyen bir diğer çalışmaya engel durum ise kompresör tahrik kayışının gevşemesidir. Gevşeme neticesinde klimanız yeterli düzeyde soğuk hava vermeyecektir. Personelimiz bu kayışı kontrol ederek gevşemesi durumunda sıkı bir hale getirecektir.

Bu temizlik ve kontroller ile klimanızın çalışmasına engel olacak bir durum çıkmayacaktır. Ankara için tek numaradan ulaşabileceğiniz Ankara Mitsubishi Klima Servisi firmamız yalnızca Ankara merkezde değil Ankara’nın tüm ilçelerinde aynı numaradan sizlere yardımcı olmaktadır.

Klima tamir, montaj, bakım, temizlik işlemlerini yapmaktayız. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız orijinal Mitsubishi yedek parçalarda 1 senelik garanti vermekte ve sizlerin klimanızdan uzun vadede verim almanıza destek olmaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına günün 24 saati personel bulundurmaktayız. Geceleri oluşabilecek bir arıza da saat fark etmeksizin gezici servis araçlarımız ile hızla ev ya da işyerinize gelerek gerekli müdahalelerde bulunmaktayız.

TSE standartlı hizmet sunan firmamız ayrıca hizmet sonrası bir sene boyunca servis garantisi taahhüt etmektedir. Mitsubishi klimanızda oluşabilecek en ufak tekmeleme ya da arızada ister telefon edebilir, dilerseniz web sitemizden bizlere online olarak ulaşabilirsiniz.

Mitsubishi klimalar konusunda uzman personelimiz sizlere anında yanıt vermekle beraber telefonla destek ile her türlü arızada sizlere en doğru yolu göstermektedir.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757558097/ankara-mitsubishi-klima-servisi-ankara-merkez

Leave a Reply