Ankara SEG Servisi

Ankara SEG Servisi

Ankara SEG Servisi

Ankara Seg Servisi şehrimizde de yoğun bir şekilde tercih edilen Seg marka beyaz eşya, klima ve televizyonlarınız için günün her saati teknik destek talebinizi karşılamaya hazırdır. Günlük ihtiyaçlarımızın giderilmesi adına beyaz eşyalarımızın herhangi bir şekilde arızalanmaması ya da teklememesi gerekir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve klimalar konforun yanı sıra hem evlerde hem de işletmelerde büyük fayda sağlamaktadır.

Ankara SEG Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı

Seg’in beyaz eşyaları birbirinden farklı olmakla beraber özellikleri bağlamında her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Bunlardan bir tanesi de buzdolaplarıdır. Seg buzdolaplarında yaşanabilecek arıza ya da şikâyetlerden bir tanesi buzdolabının buzluk bölmesinin karlanma yapmasıdır. Buzdolabı eğer bir şekilde içeri ısı alıyorsa karlanma kaçınılmaz olacaktır. Genellikle buzdolabınızın kapısı kapanmıyorsa bu sorunla karşılaşılabiliyor.

Karlanmanın bir diğer sebebi ise gaz kaçağıdır. Buzdolabı soğutma işlemini yapabilmesi için cihazdaki gaza ihtiyaç duyar. Bu gazın herhangi bir şekilde sızması karlanmaya neden olabileceği gibi düzgün soğutma da yapmayacaktır. Ankara Seg Servisi ekiplerimiz modeli ne olursa olsun Seg marka buzdolabınıza gerekli bakımları sağlamakta ve arıza tespiti ile en doğru yöntemle onarımını gerçekleştirmektedir.

Bulaşık Makinesi

Buzdolapları gibi bir diğer sık bir şekilde kullanılan cihazlar bulaşık makineleridir. Bulaşık makinesinde ortaya çıkan arızalardan bir tanesi pompa motor arızasıdır. Pompa arızası ile beraber bulaşık makineniz su alma ya da boşaltma işlemlerini tam olarak yerine getiremez. Pompa arızaları uzman ekiplerimiz tarafından giderilmektedir.

Çamaşır Makinesi

Seg’in banyolarda kullanılan çamaşır makineleri ise normalde tam kapasite ile çalışmaktadır. Ancak Çamaşır makinelerinde karşımıza çıkan kireçlenme sorunu ile cihazlar kullanılmaz hale gelebiliyor. Çamaşır makinesi rezistans kireçlenmelerine karşı ekibimiz sizlere yardımcı olmakla beraber cihazınız için en uygun kireç çözücü tavsiyesini de vereceklerdir.

Çamaşır Kurutma Makinesi

Çamaşırlar yıkandıktan sonra Seg kurutma makineleri ile kurutulmaktadır. Kurutma makineleri çamaşır kapasitesine göre farklı özelliklerde sunulmaktadır. Kurutma makinelerinde karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi kurutma makinesi programı yarıda kesiyor sorunudur.

Eğer Seg kurutma makineniz programı yarıda kesiyor ise elektriksel bir sorun olabilir. Elektriklerin kesilmediğinden emin olmalısınız. Ayrıca kurutma makinenizin kapağının tam kapanmaması da programın yarıda kesilmesine neden olabilir. Ancak sorun buralardan kaynaklanmıyor ise operasyon merkezimizden yardım alabilirsiniz.

Oldukça yoğun performanslı bir şekilde soğuk ya da sıcak hava sağlayan klimalar bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabilirler. Klima soğutmama, klima ısıtmama, su sızdırma, gaz bitmesi, kumanda sinyal bozukluğu gibi pek çok konuda ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Televizyon

Seg’in birbirinden büyüklükte ve özellikte televizyonları ise evlerde, işletmelerde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Televizyonlar LCD, LED ve Plazma türünde yoğun şekilde kullanılıyor.  Ttelevizyonlarınızda görüntü alamama, sinyal bozukluğu, kumanda arızası, kablolu yayın alamama gibi daha pek çok sorunda Ankara Seg Servisi ekiplerimiz yardımcı olmaktadır.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184758005757/ankara-seg-servisi-ankara-merkez-servisi-434-00

Leave a Reply