Ankara Televizyon Servisi

Ankara Televizyon Servisi

Ankara Televizyon Servisi

Ankara Televizyon Servisi olarak alanında uzman kadromuzla televizyonunuzun marka ve modeli fark etmeksizin her türlü bakım, onarım ve yedek parça temini işlemlerini gece gündüz demeden yerine getirmekteyiz.

Televizyonlar hem evlerde hem de ufak ya da büyük işletmelerde sıklıkla kullanılan günün akışını takip ettiğimiz en önemli cihazlardır. Televizyonlardan istenen verimi almak için hem yıllık bakımları yapılmalı hem de temizliğine önem verilmelidir.

Ankara Televizyon Servisi Bazı Arıza Kayıtları

Televizyonlar konusunda günlük olarak pek çok arıza kaydı almaktayız. Her bir televizyon konusunda uzman birbirinden donanımlı ekiplerimiz Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde müşterilerimize yardımcı olmaktadırlar. Arızanın niteliği hiç önemli değildir. Önemli olan hızlı, yerinde, ve çözüm odaklı servis hizmeti sunmaktır. Bunu da Ankara Televizyon Servisi olarak yıllardır saplamaya devam ediyoruz.

Televizyonlar konusunda pek çok şikâyet alabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi televizyon kapanıyor ve sonrasında bir daha açılmıyor şeklindedir. Televizyonunuz bir daha açılmamış ise öncelikle elektrik bağlantılarını kontrol etmelisiniz. Prizde ya da sigortada bir sorun var mı bakılmalıdır.

Ayrıca bazen ekran altında elektrik anahtarı dediğimiz düğmelerde bulunabiliyor. Buna da bakmak gerekiyor. Ancak tüm bu kontrollerinize rağmen sonuç alamadıysanız operasyon merkezimizden mutlaka uzman desteği isteyiniz.

Televizyonunuzu açtınız ancak karşınızda sinyal yok yazısı geliyor ise anten kablonuzun giriş noktalarınızı kontrol etmenizi öneririz. Sorunun kaynağı burası değil ise kanal taraması yapabilirsiniz. Tuner girişinde bir arıza söz konusu olabilir. Ancak böyle bir durumda sizin yapabileceğiniz bir şey olmadığından çağrı merkezimizi arayarak destek isteyebilirsiniz.

Eğer televizyonunuzu açıyorsanız ancak açılması uzun bir zaman alıyor ise elektrik kondansatörleri değer kaybetmeye başlamış demektir. Genellikle biz bunu LCD tür televizyonlarda sık bir şekilde yaşamaktayız. Eğer böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız görmezden gelmemelisiniz.

Çünkü televizyonunuzu bu şekilde kullanmaya devam ederseniz ana kartına zarar verebilirsiniz. Konu ile ilgili daha fazla detay öğrenmek isterseniz Ankara Televizyon Servisi bölge merkez birimimizi arayabilirsiniz.

Televizyonlar konusunda karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesi de ekrana bir cisim çarpması sonucu çatlamalardır. Özellikle LCD ekranlarda cisim çarpması yaşanmış ise maliyeti oldukça yüksek olacağından öncelikle Ankara Televizyon Servisi uzmanlarımıza danışmanızda fayda vardır. Uzman personelimiz sizleri doğru bir şekilde yönlendirecektir.

Ankara’nın Tüm İlçe ve Semtlerindeyiz

Televizyon markanız ne olursa olsun Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. En ufak sorundan en büyük arızalara kadar tam donanımlı atölyemizde sizlere yardımcı olmaktayız. Şehir içerisinde gezici servis araçlarımız aktif olarak hizmet verdiğinden sizlere en yakın aracımızı gönderiyor ve yardımcı oluyoruz.

İso 9001 belgeli firmamızdaki tüm personel eğitimli ve sertifikalıdır. Günün 24 saat bizlere Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply