Ankara Vaillant Servisi

Ankara Vaillant Servisi, kombi ve şofbenlerde fark yaratan ve bu anlamda insanların hayatını oldukça kolaylaştıran Vaillant markasının Ankara’daki en geniş kapsamlı servisidir.

Ankara Vaillant Kombi Servisi

Ankara Vaillant Servisi

İster ev olsun ister bir işletme olsun kombi ve şofbenler günün her saati kullanılan, büyük bir ihtiyacı karşılayan cihazlardır.

Ankara Vaillant Klima Servisi

Klimalar günümüzde çok ihtiyaç duyulan bir teknolojik üründür. Bununda yanında getirdiği durumlar ise periyodik bakımları ve elinizde olmayan arıza problemleri olmaktadır. Klima servisimiz bir servisten ne kadar beklentiniz var ise hepsini karşılamaktadır.

Klimanıza yapılacak her işlemi güvenilir, hızlı ve sorunsuz bir biçimde Ankara Vaillant Servisi olarak gerçekleştirmekteyiz. Vaillant klima servisi olarak klimanızın montaj, bakım, onarım, parça değişimi ve parça getirtme işlerini uzman teknikerlerimiz ve eğitimli personellerimiz ile halletmekteyiz.

Montaj işi çok önemli bir iştir eğer düzgün yapılmaz ise dış ve iç üniteye sorun yaratıp klimanızın performansının düşmesine ve çok daha ciddi problemlere yol açabilmektedir. Ekibimiz montaj işlerinde çok dikkatlidir, klimanızın hasar görmeden ve klimanızın monte edileceği bölgeye en az hasar bırakacak şekilde monte işlemlerini tamamlamaktadır.

Klimanızın yıllık periyodik bakımlarını da yapan ekibimiz sizin memnuniyetiniz için elinden geleni yapmaktadır. Pek çok servisin klasik işlerinden çok size parça değişimi vb. hizmetleri sunan firmamız size aynı gün içerisinde hizmet vermektedir. Eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız bize ulaştığınızda sizi en kısa sürede sorununuzun çözüme ulaştıracaktır.

Klimanızdaki arızalar en kısa sürede belirlenir ardından deneyimli ve eğitimli teknikerlerimiz tarafından arıza en kısa sürede çözümlenmektedir. Daha iyi bir hizmet almak sizin de hakkınızdır. Bunun için servisimiz sizin için uğraşmaktadır.

Ankara Vaillant Klima Arızaları

Vaillant Klima Çalışmıyor

 • Klimanın çalışmamasının basit bir sebebi klimanıza elektrik gitmemesidir. Klimanızın bağlı olduğu şebekeye ve şebekenin bağlı olduğu prize bakarız. Şebekedeki gerilim sağlanıp arızayı gideririz.
 • İç ünitenin çalışma göstergesine bakılıp veya zamanlayıcısının çalışıp çalışmadığına bakın bazen ünite kapandıktan kısa bir süre sonra açılmaya çalışırsa klima çalışmama şansı vardır. Bu durumda klimanın modu değiştirilir ve yaklaşık 3 dakika beklenilir.
 • Klima çalışmıyor ise bakmanız gereken diğer bir durum; klimanız eğer uzaktan kumandalı ise kumandasında bir problem olabilir kumandaya gerekli kontroller sağlanıp gerekirse değiştirip arızayı gideririz.

Vaillant Klima Çok Sesli Çalışıyorsa

 • Klimanın fa motoru ya da rulmanlarından kaynaklanabilecek bir problem olabilir. Bu durumda fan motoru kontrolü sağlarız, eğer fan motoru zarar görmüş ise servisimiz orijinal yedek parça temin edip fanınızın motorunu değiştirir ve arızayı gideririz
 • Kompresörde bir takım mekanik problemler olabilir. Kontroller sağlanıp gerekirse yenisi ile değiştirip arıza gideririz.
 • Ses iç üniteden geliyor ise toz filtresi çok kirlenmiş olabilir. Toz filtresi Ankara Vaillant Servisi tarafından temizlenir gerekirse yenisi ile değiştirilir.
 • Fan motor yataklarında deformasyonlar oluşmuş olabilir. Gerekli kontrollerden sonra değişmesi gerekebilmektedir.
 • Fan kanatlarına bakılır, kanatlarda hasar olma şansı vardır, kontroller sağlanıp arıza giderilir.

Vaillant Klima Çalışıyor Fakat Isıtma ve Soğutma Etkisi Düşük veya Hiç Yok

 • Tesisat boruları kontrol edilir, kaçak olma ihtimali oldukça yüksektir. Kaçağın olduğu yer tespit edilir ve kaynak yapılır.
 • Çek valflerde kaçırma olabilir. Kontroller sağlanıp arıza giderilir.
 • İç üniteye gerekli kontroller Ankara Vaillant Servisi tarafından yapılır. Özellikle en sık karşılaştığımız durumlardan biri olan iç ünitedeki filtrede toz, kir birikmesidir. İç ünite vakumlanarak temizlenir ve arıza giderilir.
 • Montajdan kaynaklanan dış ünitenin önünün kapalı olması performansı ciddi miktarda etkilemektedir.
 • İç ünite veya dış ünitede hava geçişi olan yerlerde hava akışını zora sokan cisimlerin olması performansı kötü etkilemektedir.
 • Gaz kaçağı da etkilemektedir. Gaz kaçağı ekiplerimizce tespit edilip kaynak yapılıp arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

Ankara Vaillant Elektronik Eşya Servisi

Hepimizin oldukça fazla elektronik eşyası var ve hepimizin bildiği şey ise elektronik eşyaların ne kadar hassas olduğudur. Ne yazık ki hassas olan elektronik eşyalarımız bozulmaya çok müsaittirler. Ankara Vaillant Servisi ismi ile çalışan servisimiz elektronik eşyalarınızın her türlü sorununda yanınızdadır.

Elektronik eşyalarınızın başına ne gelirse gelsin bize güvenip eşyanızı kurtarabilirsiniz. Vaillant elektronik eşya servisi onarım, bakım, montaj ve parça değişimi işlerinde sizlere en iyi hizmeti yıllardır vermektedir. Elektronik eşyalarınız oldukça hassas olduğundan servisimiz çok dikkat etmektedir.

Arıza işleriniz deneyimli ve profesyonel teknikerlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Montaj işleriniz çok dikkatli bir biçimde çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Eğitimli Ankara Vaillant Servisi çağrı merkezi çalışanlarımız sizin probleminizi en kısa sürede çözüme kavuşturarak aynı gün içerisinde size ekiplerimizi yönlendirerek probleminizin en kısa sürede çözümünü sağlamaktadır. Eğitimli ve deneyimli ekibimiz sizin memnuniyetiniz için çalışmaktadır.

Ankara Vaillant Şofben Servisi

Ancak her elektronik cihaz gibi Vaillant marka kombi ve klimalarınız da bakıma ihtiyacı olabilir. Bu sebeple Vaillant konusunda uzman Ankara Vaillant Servisi çalışanı ekiplerimizden her daim destek alabilirsiniz. Yıllık bakımı yapılmayan cihazlar hem daha fazla arıza ortaya çıkarmakta hem de normal ömrünü tamamlamadan kısa bir vadede tamamen devre dışı kalabilmektedir.

60’ın üzerinde ülkede kombi ve klimaları ile var olan Vaillant markası Ankara’da da yoğun bir şekilde tercih edilen markalar arasındadır. Bu denli yoğun kullanılan bir markanın elbette Ankara için geniş bir servis ağı da olmalıdır. Vaillant kombi ve klimaların servis ihtiyacını ise yıllardır olduğu gibi Ankara’nın her ilçe ve semtine hizmet sunan Ankara Vaillant Servisi yapmaktadır.

Şofbenler sıcak su ihtiyacını karşılamak adına günlük olarak çok sık kullanılan cihazlardır. Şofbenler de diğer cihazlar gibi kimi zamanlar istenmeyen arızalar ortaya çıkarabilirler. Şofbenlerin asıl görevi olan sıcak su sağlamak eğer yerine getirilmiyorsa cihazda ciddi bir sorun var demektir.

Öncelikle şofbene elektrik geldiğinden emin olmalısınız. Eğer şofbene enerji geliyorsa su basıncı için önemli olan siviclerde bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Şofben için en önemli parçalardan bir tanesi de kademe anahtarıdır. Kademe anahtarının kontrolü de Ankara Vaillant Servisi tarafından  sağlanmalıdır.  Şofbende tüm bu detaylar gözden geçirildikten sonra sorun teşhis edilip en doğru yöntem ile onarımı gerçekleşecektir.

Klimalar hayatımıza gireli uzun yıllar oldu. Vaillant klimalar da klimaya kalitesiyle başka bir boyut kazandırdı. Şu an Dünya’da en çok tercih edilen klima markası olmanın gururunu yaşayan Vaillant’ın klima servisini Ankara Vaillant Klima Servisi sunmaktadır.

Ankara Vaillant Kombi Servisi

Ankara Vaillant Servisi olarak belirtelim; kombiler de şofbenler kadar yoğun kullanılan cihazlardır. Kombi eğer istediğiniz oranda ısı vermiyorsa radyatör vanalarını kontrol etmelisiniz. Eğer vanalar açık ise radyatörden vanaya gelen dönüş borusunda bir arıza ya da tıkanma söz konusu olabilir.

Dönüş hattında şayet tıkanıklık var iise teknisyenlerimiz tarafından bu tıkanıklık giderilecektir. Eğer kombinizde çalışmayan ve onarımı imkânsız hale gelmiş bir parça varsa orijinal Vaillant yedek parça ile değişimi yapılacak ve cihazınız ilk günkü gibi çalışacaktır.

Kombinizin bağlantı hattı, kompresör ve termostatına gerekli olan kontroller yapılacak ve bu kısımların sağlam olduğundan emin olunacaktır. Vaillant kombi ve şofbende uzman olan Ankara Vaillant Servisi teknisyenlerimiz cihazınıza profesyonel bir bakım sunmaktadır.

Ankara’da Vaillant kombi ve şofbenler konusunda garantili ve ekonomik bir servis arıyorsanız bizi haftanın 7 günü 24 saati dilediğiniz zaman arayabilir gezici servisimiz ile anında hizmet alabilirsiniz.

https://ankaramerkezservisi.tumblr.com/post/184757368962/ankara-vaillant-servisi-ankara-merkez-servisi

Leave a Reply