Balgat Vestel Servisi

                                

Balgat Vestel Servisi

Balgat Vestel Servisi

Balgat Vestel Servisi, Ankara Balgat’ta Vestel marka cihaz kullanan herkese gerekli bakım ve onarım desteğini veren şehrin en köklü firmasıdır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile tüm cihazlara garantili bakım ve onarım yapan firmamız 20 yılı aşkın süredir insanlara bu konuda yardımcı olmaktadır.

Ankara ilimizin tüm bölgelerinde hizmet birimlerimiz olmakla beraber bunlardan bir tanesi de Balgat’tadır. Balgat sakinleri Ankara için tek numaramızdan bizlere gece gündüz demeden rahatlıkla ulaşabiliyor. Vestel cihazlar konusunda uzman kadromuz gerekli eğitimleri almış olup hepsi sertifikalıdır.

Beyaz Eşya Servisi

Vestel cihazlar genelde sorun çıkarmayan cihazlar olsa da bazen hiç beklenmedik anlarda kötü bir sürpriz yapabiliyorlar. çamaşır makinesi su kaçırma, kurutma makinesi ses çıkarma, buzdolabı soğutmama tarzında şikâyetler günlük olarak bizlere gelebiliyor.

Bulaşık makinesi iyi yıkamama gibi durumlarla da karşılaşabiliyoruz. Neticede elektrikle çalışan cihazlar olduklarından ne zaman nasıl arıza çıkarabilecekleri belli olmamaktadır.

Klima Servisi

Vestel klimalar yıllık bakımları yapıldığında bahar ve yaz aylarında genellikle sorun çıkarmayan cihazlardır. Vestel klima konusunda aldığımız şikâyetlerden birisi klima gazı çabuk bitiyor olabiliyor. Klima gaz kaçağı borulardan kaynaklı bir problemdir.

Boruda bir çatlak var demektir ve çatlağın tespit edilip gaz sızıntısının önlenmesi gerekir. klima gaz dolumunu ise firmamız Balgat Vestel Servisi yapmaktadır.

Salon tipi ve duvar tipi seçeneklerine sahip olan klimaların mekânlara uyumlu özelliklerde olması ve mekânlarda doğru yerlere monte edilmeleri verim alınması adına önemlidir. Balgat Vestel servisi tüm bu hizmetler için deneyimli elemanları ile günün her anı çalışmaktadır.

Şofben Servisi

Sıcak su sağlama adına sıklıkla kullanılan şofbenler hiç beklenmeyen anlarda bazı arızalar ortaya çıkarabilmektedir. Şofbenin çalışıp aniden durması tarzı arıza kayıtları alabiliyoruz. Baca sensör arızası, şofben diyafram yırtığı, termokulp hasarı gibi durumlarda böyle bir sorun çıkabilmektedir.

Şofben konusunda uzman ekibimiz arıza kaynağını bulmakta ve gerekli müdahalelerde bulunmaktadır.

Vestel televizyonlarda da hiç beklenmeyen anlarda arızalar ortaya çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse ekranın yarısı gösteriyor yarısı göstermiyor tarzında arıza kayıtları alabiliyoruz. Bu arızanın nedeni t-con kart arızası olmaktadır. T-con kart arızası tamiri firmamız tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Balgat Vestel Servisi teknisyenlerimiz televizyonunuza gerekli bakımı sağlayarak arızasını en hızlı ve garantili bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Gezici Servis Araçları

Balgat Vestel Servisi ekiplerimiz gezici servis araçları ile hareket ettiğinden sizlere hızlı bir şekilde yetişmekte ve sorununuzu çözmektedir. Hafta sonu, gece gündüz demeden çalışan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Sizlere kapıda kartla ya da nakit ödeme imkânı da sunan firmamız nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmakta ve bu anlamda gece gündüz demeden sizlere yardımcı olmaktadır. Cihazınızın markası Vestel ise garantili çözüm için doğru adrestesiniz.

Klima ve kombi kurulum, bakım ve arızları için arayacağımız telefonlara cevap verecek kişilerin hizmet kaliteleri önemlidir.

Profesyonelliğin yanı sıra güven ve hızlılığa da önem vermekte olan kişiler kendilerine en yakın servis ile irtibata geçmektedirler.

Balgat Vestel servisi uzman teknisyenleri sayesinde  fırın,  ocak, ankastre, derin dondurucu,  çamaşır makinası,  bulaşık makinası ve diğer tüm elektronik eşyaların sorunları oldukça hızlı çözülmektedir.

Cihazların bakım periyodlarını belirlemekte olan servis bakım zamanları geldiğinde kullanıcılara gerekli bilgileri vererek bakım için adreslere ulaşmaktadırlar.

Gelen telefonların ardından hızlı şekilde verilen adreslere yönlendirilmekte olan gezici araçlar donanımlı olup, içerinde bulunan aletler ve yedek parçalar sayesinde bakım ve onarımların süreleri uzamamaktadır.

Sonuçların her daim olumlu olmasının yanı sıra servis ücretlerinin uygunluğu kullanıcılar için artı olup, bu özel hizmetlere kolay ulaşma sayesinde el altından tamir işlemlerini gerçekleştirmekte olan kişilere yönelmeye gerek duymamaktadırlar.

Balgat Vestel servisi profesyonel ekip ve kaliteli malzemeler sayesinde tüm yıl özel hizmetler sunmaktadır.  Özellikle de klima ve kombi alımlarında pişmanlık yaşamamak adına özel yardımlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Çankaya Vestel Servisi

Leave a Reply