Batıkent Vestel Servisi

Batıkent Vestel Servisi klima bakım onarım montaj ve demontaj işlerinin yanı sıra beyaz eşya tamiratı ve televizyon arızalarınızın giderilebilmesi için sürekli ve aralıksız görev yapmaktadır.

Batıkent Vestel Servisi

Batıkent Vestel Servisi

Klima bakım ve tamiratlarınızı garantili ve orjinal parça kullanarak yapmaktayız , aynı şekilde bakım işlemlerinizi itina ile ve büyük bir özen göstererek gerçekleştiriyoruz.

Batıkent Vestel Servisi Beyaz eşya onarım ve tamiratlarınıza da profesyonel çözümler sunmaktadır.Arıza açan buzdolabı , çamaşır makinası, bulaşık makinesi gibi ürünlerinizi en kısa sürelerde ve hızlı bir şekilde onararak kullanımınızı devam ettirmenizi  sağlıyoruz.

Batıkent Vestel Servisi, Ankara Batıkent’te oturan Vestel kullanıcılarına sınırsız hizmet olanağı sunan şehrin en köklü firmasıdır. Vestel beyaz eşya modelleri, kombi, klima ve televizyon modelleri ile hem evlerde hem de işletmelerde sıklıkla karşımıza çıkan cihazlar üretmektedir.

Beyaz Eşya Servisi

Oldukça kaliteli ve birbirinden farklı ürünler hayatlarımızı oldukça kolaylaştırmaktadır. Mutfaklarımızda fırın, bulaşık makinesi ve buzdolabı yerini alırken banyolarda çamaşır makinesi ihtiyaçlarımızı gidermektedir. Her sene çıkardığı birbirinden farklı ve kullanışlı cihazları ile Vestel farkını göstermeye devam etmektedir.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri Vestel’in en sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Bulaşık makinesi kapalıyken ses çıkarıyor tarzı bir sorun ise sıklıkla karşılaştığımız bir şeydir. Vestel bulaşık makinesi kapalıyken ses çıkarıyorsa öncelikle açma-kapama düğmesinden cihazınızı kapatmalısınız.

Açıldıktan sonra yeni bir program seçerek yeniden başlatabilirsiniz. Seçtiğiniz program bitti ve sorun hala devam ediyorsa endişe etmenize gerek yok, Batıkent Vestel Servisi teknik ekibimiz derhal sizlere yardımcı olacaktır.

Fırın

Vestel’in farklı modellerde karşımıza çıkardığı ürünlerden bir tanesi de mutfaklarda sık kullandığımız fırınlardır. Fırınlar yemek pişirme adına kullandığımız oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak Vestel fırınlarda da hiç beklenmeyen anlarda bir takım arızalar çıkabilmektedir.

Fırın ocak çakmağı sürekli çakıyor tarzında bir şikâyet alabiliyoruz. Genellikle ocağa bir sıvı döküldüğünde bu tarz sorunlar oluşabiliyor. Ocağın çakmak kısmı cihazın düğme kısmında yer almaktadır. Düğmenin etrafının kuru olmasına dikkat etmelisiniz.

Düğmeyi yerinden çıkartarak iyice temizleyin, kurulayın, yeniden yerine takın. Ancak sorun devam ederse Batıkent Vestel Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin.

Çamaşır Makinesi

Vestel’in diğer sık tercih edilen ürünleri arasında çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve televizyonlar da bulunmaktadır. Ortaya beklenmedik bir anda çıkabilecek Vestel çamaşır makinesi arızası, kurutma makinesi arızası gibi durumlarda vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Ankara’nın en geniş yerleşim birimlerinden birisi olan Batıkent’te ise Vestel markası altındaki tüm cihazlara ekibimiz bakım-onarım yapmaktadır.

Ayrıca birbirinden farklı modellerde Vestel televizyonlarda da pek çok sorunla karşılaşabiliyoruz. Televizyon karlı gösteriyor, televizyon kendiliğinden kapanıyor benzeri şikâyetler sık aldığımız arıza kayıtlarıdır. Böyle durumlar mutlaka uzman desteği için Batıkent Vestel Televizyon Servisi olarak bizimle iletişime geçin.

Batıkent Vestel Servisi olarak sizlere hizmette sınır tanımıyoruz. Vestel yerinde teknik destek, telefonla destek ya da online destek gibi imkânlarımız ile gece gündüz demden yardımcı oluyoruz. Batıkent sakinleri bizlere Ankara için tek numaramızdan diledikleri saatte ulaşabilir ve diledikleri desteği anında alabilir.

Her evin olmazsa olmazı televizyonlarınızın tamiri ve montajı için de bizimle temas kurabilirsiniz. Tüplü , plazma , led ve .Lcd cihazlarınızı en sok teknoloji ile onarmaktayız.

Batıkent Vestel Servisi Mobil atölye şeklinde dizayn edilmiş araçları ile hiç zaman kaybı yaşatmadan ve sizleri bekletmeden tüm tamirat işlerinizi aynı anda bitirmektedir. Kaliteli işlere imza atan ustalarımız sizleri memnun bırakmak için azami  gayret göstermektedir. Her türlü sorunuz için ve servis kaydı bırakmak için servis merkezimizi arayabilirsiniz.

Yenimahalle Vestel Servisi

Leave a Reply