Çayyolu Vestel Servisi

 

Çayyolu Vestel Servisi

Çayyolu Vestel Servisi

Çayyolu Vestel Servisi, Ankara Çayyolu’nda Vestel marka beyaz eşya ve televizyon kullanan herkese gerekli bakım ve onarım desteğini vermektedir. Günümüzün en çok tercih edilen markalarından bir tanesi Vestel’dir.

Kaliteli ve uzun vadede sorun çıkarmayan cihazları ile Vestel’in birbirinden farklı modelleri ev ve işyerlerine girmektedir. Kalitesinden taviz vermeyen Vestel’in Ankara Çayyolu bölgesinde geniş kapsamlı bir de servisi bulunmaktadır. Çayyolu sakinlerine günün 24 saati hizmet sağlayan ekiplerimiz sadece tek bir telefonla arıza bakım-onarım işlemlerini yürütmektedir.

Beyaz Eşya Servisi

Vestel’in birbirinden kullanışlı beyaz eşya modelleri hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılmaktadır. Vestel çamaşır makineleri, kurutma, bulaşık makineleri ve buzdolapları birbirinden kullanışlı özellikleri ile tercih sebebidir.

Buzdolabı

Vestel’in buzdolaplarında gerekli tüm bakımlar servisimiz tarafından sağlamaktadır. Vestel buzdolabı soğutmaması ya da buzdolabı aydınlatma arızası gibi en ufaktan en büyüğüne her türlü sorunla ilgilenmekteyiz.

Fırın

Vestel fırınlar hiç beklenmeyen bir anda ocak arızası verebilir. Ocağınız çalışmıyor ise öncelikle elektrik kaynağında bir sorun olmadığı anlaşılmalıdır. Fişin takılı olduğundan emin olun ve sigortayı kontrol edin. Eğer ateşleme esnasında kıvılcım çıkmıyor ise akım gelmiyor demektir. Çayyolu Vestel Servisi olarak tüm Vestel beyaz eşyalarda gerekli kontrolleri sağlıyoruz.

Kombi

Vestel marka kombiler kış günlerinde ısı ve sıcak su ihtiyacını karşılar. Ancak bazen arıza ortaya çıkarabilirler. Örneğin kombi çalıştı ve 10 saniye sonra arızaya geçti diye bazı şikâyetler alabiliyoruz. Besleme kablosundan kaynaklı bir sorun ortaya çıkmış olabilir.

Klima

Kombi gaz valfi kaynaklı bir sorun olabilir. Böyle bir durumda ekiplerimiz gerekli bakımları yaparak kombinizi yeniden tam verimli bir şekilde çalışır hale getirmektedir.

Klimalar model ve çeşitlerine göre her türlü platforma uygun olarak tasarlanan, insanları bunaltıcı yaz sıcaklarından kurtaran cihazlardır. Vestel marka klimanızda da arızalar ortaya çıkabilir ve bakım yapılması gerekir. Vestel klimama elektrik gitmiyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz.

Elektrik kablosu, elektrik akımı ya da sigorta ile alakalı bir durum olabilir, kontrol edilmelidir. Bazı zamanlarda fazla elektrik yüklemesi ile sigorta atma durumu ortaya çıkabiliyor. İç ünite çalışma göstergesi ya da zamanlayıcı çalışmıyorsa kontrolü gerekir. Çayyolu Vestel Servisi olarak birimlerimiz sizlere gereken teknik desteği sağlayacaktır.

Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Çayyolu’nda da servisimiz gerekli tüm bakım-onarım çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. İso 9001 belgeli firmamıza günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara bölge merkez servisi olan firmamız Çayyolu Vestel Servisi Ankara için tek numaraya sahiptir ve tüm ilçelerden bu numara ile ulaşılabilir.

Elektronik ve dijital ev ürünlerinizin tüm servis ihtiyaçlarını büyük bir titizlikle karşılıyoruz. Her zaman ve en iyi kalitede Çayyolu Vestel servisi hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız birçok farklı markadaki cihazlarınızın her türlü teknik desteğini yerine getirmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından izleyen bir firmayız.

Her konuda bize güven duyabilir ve cihazlarınızı teslim edebilirsiniz. Uzman ve tecrübeli teknik elemanlarımızla her konuda sizlerin yanında oluyoruz.

Bölgedeki en hâkim firmalardan biri konumundayız. Cihazlarınızın seçimi ve montajı işlemlerini Çayyolu Vestel servisi olarak yerine getiriyoruz. Tüm cihazların dönemsel bakımlara ihtiyacı vardır.

Bu bakımları en yetkili elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Tüm arıza durumlarında markaların orjinal yedek parçalarını kullanıyoruz. Her kullandığımız yedek parça marka ve servis garantisi altında olmaktadır.

Servis Garantisi

Arıza ve parça değişimlerinde servis garantimiz bulunmaktadır. Yapılan tüm işçilik hizmetlerine bir yıl süreyle koşulsuz garanti güvencesi verilmektedir. Bu sayede ortaya çıkan aynı tip arızalar için ücretsiz servis desteğimiz devam etmektedir.

Telefonda canlı destek veren bir firmayız. Bireysel ve kurumsal tüm taleplerimizi zamanında ve kaliteli bir şekilde yerine getiriyoruz.

Firmamızın hizmet ağı çok geniştir. Her konuda deneyim sahibi olduk. Bizi tercih etmeniz durumunda en uygun servis ve parça ücretlerimizi Çayyolu Vestel servisi olarak sizlere sunmuş olacağız. Bu hizmetlerimiz ve çok daha fazlası için bizi arayın ve hemen servis kaydınızı oluşturun. Web sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

 

Çankaya Vestel Servisi

Leave a Reply