Çukurambar Vestel Servisi

Çukurambar Vestel Servisi olarak hizmet veren işletmemiz sizlerin desteği ve beğenisi ile bu günlere gelmiş , uzman ve kaliteli bir işletmedir.

Çukurambar Vestel Servisi

Çukurambar Vestel Servisi

Yerinde durmayan sıkma esmasında yürüyen veya ses çıkaran çamaşır makinanız mı var ?

Veya iyi yıkamayan bulaşık makinasına mı sahipsiniz ? Ya da soğutmayan klima mı kullanıyorsunuz ?

Televizyonunuz göstermiyor mu ?

Hiç endişelenmeyiniz , servisimiz sizleri bu durumdan kurtarmak için çanla başla çalışmaktadır.

Çukurambar Vestel Servisi, Vestel cihazlar konusunda uzman kadrosu ile sizlere kusursuz hizmet sunmaya devam ediyor. Vestel ev ve işyerlerinde sık bir şekilde tercih edilen markalardan bir tanesidir. Birbirinden farklı özellikte cihazları ile hayatı kolaylaştıran Vestel’in Ankara Çukurambar’da geniş kapsamlı bir servisi bulunuyor.

Aradığınız servis gece gündüz demeden sizlerin ihtiyacını karşılamalıdır. İşte bu anlamda 25 sene önce müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız yolda sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz. Sadece telefonla da değil, whatsapp ve internet gibi günümüz uygulamalarını da aktif bir şekilde kullanarak sizlere yardımcı oluyoruz.

Televizyon Servisi

Vestel’in en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi televizyonlarıdır. Televizyonum çalışıyor ama yayın alamıyorum tarzında şikâyetler ise bize sıklıkla gelmektedir. Televizyonunuzu anten girişi ile izliyorsanız anten kablosunun hem duvar hem de televizyon giriş noktaları önemlidir, kontrol edilmelidir.

Eğer kablolu televizyon kullanıyorsanız komşularınızda da aynı sorunun olup olmadığını sorarak öğrenebilirsiniz. Merkezden yayın kesilme durumu söz konusu olabilir. Ancak sorun bunlar değil ise tuner girişinde arıza olup olmadığı teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilmelidir.

Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı

Vestel beyaz eşyalarından sık kullanılanlarından bir tanesi de her türlü mutfak dekorasyonuna uyan şık ve zarif buzdolaplarıdır. Buzdolabı konusunda aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi buzdolabı yiyecekleri donduruyor şeklindedir. Cihazınızın soğutma ayarı derecesi -18 ile +4, olmalıdır. Şayet düğmeli bir cihaz kullanıyorsanız 2’ye getirilmelidir.

Vestel buzdolabınızda Max ve Min olarak ayar var ise Min konumunda getirerek çalıştırmaya devam edin. Ancak sorununuz devam ediyor ise Çukurambar Vestel Servisi uzmanlarımızdan mutlaka destek alın.

Klima Servisi

Vestel klimalar sıcak yaz günlerinde en büyük kurtarıcılardan bir tanesi oluyor. Klimanız çalışıyor ancak verdiği havayı yarıda kesiyor ise ağızlarının önünde herhangi bir cisim olmadığından emin olmalısınız.

Şayet klimanız iç ortama su akıtıyor ise su gider hortumu tıkalı olma ihtimali vardır, kontrol edilmelidir. Vestel klima bakım ve onarım işlemleri firmamız tarafından başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Vestel kurutma makineniz çamaşırları nemli çıkarıyor ise kurutma ayarlarını kontrol etmelisiniz. Her çamaşırın belirli bir kurutma derecesi vardır. Eğer yeterli verim alamamış iseniz cihazınızın ayarını maksimuma çıkarın ve tekrar deneyin. Çamaşırlarınızı gruplandırarak kurutsanız daha çok verim alabilirsiniz.

Çukurambar Vestel Servisi olarak Vestel marka her türlü cihazınıza gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Günün 24 saati Çukurambar sakinlerine verdiğimiz hizmet ile cihazlarında herhangi bir sorun olmadığından emin oluyor ve bir senelik servis garantimiz ile işlemlerimizi sonlandırıyoruz. Detaylı bilgi ve teknik destek için tek numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

Hafta içi veya hafta sonu, bayram, tatil günleri veya başka zamanlarda ekiplerimiz sizin rahatınız ve konforunuz için çalışmalarını yürütmektedir.

Çukurambar Vestel Servisi vardiyalı çalıştığı için ister sabah erken saat olsun , ister akşamın ilerleyen saatleri , hiç fark etmeksizin tüm güçü ile sizlere servis hizmeti sağlamaktadır.

Mobil araçlarımız ile Çukurambar ilçesinin çevresine ve hatta tüm Ankara ya kesintisiz ve hızlı servis sağlamaktadır.

Tek yapmanız gereken şey yukarıda yazan servis numaralarımızı arayarak randevu almak olacaktır. Gerisini bize bırakın, ustalarımızın güvenli elleri sizi üzen tüm sorunlarınızdan kolayca uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

Çankaya Vestel Servisi

Leave a Reply