Dikmen Vestel Servisi

              

Dikmen Vestel Servisi

Dikmen Vestel Servisi

Dikmen Vestel Servisi, Vestel cihazlar konusunda uzman bir kadroya sahiptir. Dikmen mahallesinde yıllardır Vestel marka cihazlar konusunda kim ne sorun yaşarsa yaşasın anında müdahale ederek sorunu çözen firmamız garantili hizmeti ile fark yaratmaktadır.

Vestel beyaz eşya, kombi, klima ve televizyon konusunda oldukça iddialı bir markadır. Yıllardır evlere konfor ve rahatlığı getiren markanın Ankara’daki en geniş bakım onarım hizmetini sunan firması Dikmen Vestel Servisi olmaktadır. Vestel orijinal yedek parça temini de sağlayan firmamız yıllık bakımlardan acil onarım ihtiyaçlarına kadar her bir detayda yanınızda olmaktadır.

Klima Servisi

Vestel’in en sık tercih edilen cihazlarından birisi yaz aylarının kurtarıcısı klimalardır. Farklı modellerdeki klimalar soğuk hava ihtiyacını karşılamaktadır. Vestel klima uzaktan kumanda arızaları ise bize en sık gelen arıza kayıtlarından bir tanesidir.

Kumandanın çalışmıyor ya da kumanda sinyal göndermiyorsa gerekli tedbirleri sizin için almaktayız. Vestel klimalar konusunda uzman bir ekibimiz bulunmaktadır ve her türlü teknik desteği Dikmen sakinlerine sağlamaktadır.

Televizyon Servisi

Vestel televizyonlar en küçük evlerden en büyük işletmelere farklı boyutlarda kendisine yer bulmaktadır. Vestel marka televizyonlar plazma, LED ve LCD gibi farklı boyut ve özellikte insanlara sunuluyor. Vestel televizyon seçimi, taşınması, montajı ve onarımı için günün her saati Dikmen Vestel Servisi teknisyenlerimize ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

Kurutma Makinesi

Vestel kurutma makineleri, çamaşır yıkandıktan sonra aktif olarak kullanılmaktadır. Vestel’in birbirinden farklı özellikte kurutma makinesi vardır. Bazı durumlarda kurutma makinesi kurutma işlemini yerine getiremeyebilir. Cihazınızın ön panelindeki ışıklar yanıyor mu, buna bakmalısınız. Çünkü elektrikten kaynaklı ya da prizden kaynaklı bir elektrik sorunu ortaya çıkmış olabilir.

Çamaşır Makinesi

Vestel çamaşır makinesi kazan dönmüyor arızası da sıklıkla bize gelmektedir. Bunun anlamı kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş demektir. Ayrıca arasına bir cisim sıkışmış da olabilir. Bu nedenle kazan dönmeyebilir.

Kayışın değişmesi gerekiyor ise orijinal Vestel yedek parçası ile Dikmen Vestel Servisi teknisyenlerimiz bunu sizin için sağlayacaktır. Vestel bulaşık makinesi ve Vestel buzdolaplarında da sizler için gerekli tüm rutin bakımları yapmaktayız.

Ankara’da yıllardır Vestel cihazlar üzerinde yürüttüğü başarılı onarım çalışmaları ile adından söz ettiren firmamız özellikle rahat ulaşılabilir oluşu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Günümüzde yaşanılan en büyük sorunlardan bir tanesi servise ulaşılamama ya da servisin geç kalmasıdır.

Dikmen sakinlerini mağdur etmeyen firmamız gezici servis araçları ile günün 24 saati sizlere hızlı bir şekilde ulaşmakta ve garantili bakım-onarım yapmaktadır. Aklınıza takılan her türlü soru ve teknik destek talebi için Dikmen Vestel Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cihazların yedek parçalarının kolay bulunması, parçaların garantili olması ve onarımları profesyonel kişilerin gerçekleştirmesi sorunların kesin olarak çözülmesi adına önemlidir.

Mekânlarda her biri farklı amaçlar için kullanılmakta olan eşyalar nedenleri belli olmaksızın arıza çıkarmaktadırlar.

Çıkan arızaların büyümemesi ve sorunların hızlı şekilde çözülerek cihazların eski performansları ile çalışması sorunları giderek olan kişilerin profesyonelliği ile alakalıdır.

Dikmen Vestel servisi kendisinden yardım isteyen herkese kaliteli hizmetler sunmaktadır. Hizmetler sırasında kullanılan her türlü aletler teknoloji harikası olup, kaliteleri sayesinde sorunlar çözümlenmektedir.

Ankara gibi büyük bir şehirde hayat yoğun yaşanmakta olup, mekânlarda kullanılan tüm beyaz eşyalar bu yoğunluk içerinde oldukça sık kullanılmaktadırlar. Sık kullanılan cihazların yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekmektedir.

Bakımları aksatılan cihazlar verimli çalışamayacakları gibi ne yazık ki uzun yıllarda kullanılamayacaklardır. Bakımlar sırasında birçok kez ileri de büyük sıkıntılara neden olacak olan sorunlarda fark edilmekte olup, hemen olması gerektiği şekillerde çözülmektedirler.

Dikmen Vestel servisi ayrıca kullanımlarında sıkıntı yaşanan ürünler hakkında kullanıcıların her türlü sorularına cevap vermektedirler.  Müşteri memnuniyeti her sektörde olduğu gibi servis hizmetinde de önemlidir. Kendilerini arayan kişilerin zaman kaybı yaşamadan ve ağır meblağlar ödemeden sorunlarının çözülmesi Dikmen Vestel servisi için en önemli noktadır.

Hızlı, güvenli, kaliteli ve garantili hizmetlerden günün her saatinde faydalanabilmekte olan birçok kişi ne denli şanslı olduklarının farkında oldukları için bu özel hizmeti tüm yakın çevrelerine önermektedirler.

 

Çankaya Vestel Servisi

Leave a Reply