Eryaman Vestel Servisi

Eryaman Vestel Servisi

Eryaman Vestel Servisi

Eryaman Vestel Servisi işinde uzmanlaşmış , teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bunu tamiratlarında uygulayan, çağrılarınıza hemen yetişip işinizi kısa zamanda bitirir.

Geniş bir servis filosuna sahip olan, araçlarında tüm yedek parça ve malzemeyi bulundurarak adeta seyyar atölyeye dönüştüren bir servistir.

Ve bu sebeple de git gel yapmayıp  sizi bekletmeden tamirat işlerinizi sonlandırır. Ekonomik fiyatlı işlemleri ile sizi ve cebinizi güldüren, köklü bir geçmişe sahip, kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan , kaliteli bir servistir.

Eryaman Vestel Servisi yıllardır aynı bölgede hizmet yapan ve genellikle tavsiye sonucu müşteri portföyünü genişleten bir işletmedir.

Hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.Her an ve her anlamda müşterinin haklı olduğunu aklımızdan çıkartmayarak ve sonsuz bir çalışma şevki ile sizlerin işlemlerini tamamlamaktayız.

Eryaman Vestel Servisi mobil pos cihazları vasıtası ile işlem sonucunda ödemelerinizi kredi kartınız vasıtası ile, nakit para taşıma mecburiyetiniz olmadan yapmanızı sağlamaktadır.

Operasyon merkezimiz servis ihtiyaçlarınızı karşılamak ve adres kaydınızı oluşturmak için sürekli görev başındadır.Randevu almayı unutmayınız.

Eryaman Vestel Servisi, Ankara’nın en büyük yerleşim birimlerinden olan Eryaman’da Vestel kullanıcılarının her türlü teknik ihtiyacını yıllardır olduğu gibi karşılamaya devam ediyor. Vestel marka cihazlar ülkemizde en yaygın şekilde kullanılan ürünlerdir.

Beyaz eşya, televizyon, klima gibi evin tüm ihtiyacını karşılayan cihazlar ile Vestel alanının öncü firmalarından birisidir. Ankara Eryaman’da ise Vestel marka cihazlarında ortaya çıkabilecek her türlü sorunda hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz garantili çalışan bir servisiniz bulunmaktadır.

Vestel cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı teknisyenlerimiz ile gece gündüz demeden ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar günlük işlerimizi kolaylaştıran oldukça kullanışlı cihazlardır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi her platformda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ancak bazı zamanlar Vestel marka cihazlar sorun çıkarabiliyorlar.

Her beyaz eşyada oluşabilecek bu gibi arızalarda ilk müdahaleyi Eryaman Vestel Servisi ekibimiz hızlı ve garantili bir şekilde yapmaktadır.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerine dair pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Bulaşık makinemin iç lambası yanmıyor şeklinde şikâyetler alabiliyoruz. Cihazın kapısı açıldığı takdirde iç lamba yanmaktadır. Yanan lamba bir süre sonra otomatik olarak sönmektedir.

Işığın sürekli yanmasını sağlayan bir ayar yoktur. Yani buna arıza demek pek doğru olmayacaktır. Ancak lamba hiçbir suretle yanmıyor ise lamba arızası oluşmuş demektir, değiştirilmelidir.

Buzdolabı

Buzdolapları konusunda da farklı arıza kayıtları alabiliyoruz. Mesela dondurucu bölümünde buz tabakası oluşuyor şeklinde bir arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Eğer Vestel marka buzdolabınız Nofrost ise dipfriz kapısı açık kalmış mı kontrol edilmelidir.

Kapı eşiğinde ortaya çıkan sorunlar nedeniyle kapı bazen tam kapanmayabiliyor.  Kompresörden kaynaklı bir sorun olup olmadığına bakılmalıdır. Bunun için uzman Eryaman Vestel Servisi ekibimiz gerekli kontrolleri sağlayacaktır.

Buzdolapları konusunda bilinmesi gereken bir diğer detay cihaz Nofrost değil de Lowfrost ise karlanma ya da buzlanma normaldir. Soğutma işlemi bu tip cihazlarda buzlanma ve karlanma yaparak soğutma işlemini yürütürler. Bu kar ya da buzu kılavuzda yer aldığı gibi eritmeniz mümkündür.

Aklınıza takılan konu ile ilgili bir detay olursa ekiplerimizden günün her saati yardım alabilirsiniz.

Televizyon Servisi

Vestel’in en sık kullanılan ürünlerinden bir tanesi de televizyonlardır. Normal şartlarda herhangi bir sorun çıkartmayan televizyonunuzdan herhangi bir suretle verim alamıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Televizyon kanalları göstermiyor, televizyon kendi kendine açılıyor, televizyon sinyal yok hatası var şeklinde aklınıza gelebilecek tüm problemlerde uzman desteği için ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Etimesgut Vestel Servisi

Leave a Reply