Etlik Vestel Servisi

KLİMA BEYAZ EŞYA VE TELEVİZYON SERVİSİ

Etlik Vestel Servisi bölgenin en sevilen ve en çok aranan servisi olmasını çok çalışmaya , kaliteden asla ödün vermemeye , işçiliğindeki ustalığa ve ekonomik fiyatlı çalışma politikasına borçludur.

Etlik Vestel Servisi

Etlik Vestel Servisi

Kurulduğumuz ilk günden beri bu politikayı benimseyip asla çizgimizin dışına çıkmadık.Etlik Vestel Servisi başarılı işlere imza atmak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

Takım ruhu ile çalışan personellerimiz her koşulda sizleri memnun edecek işler başarmaktadır.Klima, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı ve çamaşır makinesi ile ilgili her türlü sorununuzda ilk akla gelen servis her zaman işletmemiz olmuştur.

Biz de bu güvene layık olmaya çalışarak sizlere tam kapasite ile ve ekonomik fiyatlarımızla hizmet etmekteyiz.

Etlik Vestel Servisi, Ankara Etlik sakinlerine aralıksız sunduğu bakım-onarım hizmeti ile fark yaratmaya devam ediyor. Vestel marka cihazların ülkemizde ne denli yoğun bir şekilde kullanıldığı düşünülürse başkentimizde de bu cihazları tercih edenlerin sayısı az çok tahmin edilebilir.

Ankara Etlik bölgesinde oturan Vestel kullanıcılarına haftanın 7 günü ve 24 saati Etlik Vestel Servisi personelimiz hizmet vermektedir. Garantili bakım ve onarım hizmetleri ile hiçbir müşterisini mağdur etmeyen firmamız uygun fiyat politikası ile sizleri hiçbir anlamda zor sokmamaktadır. İso 9001 belgeli firmamız personelleri Vestel cihazlar konusunda eğitimli ve sertifikalıdır. Bu anlamda alacağınız hizmet tamamen profesyonel olmaktadır.

Beyaz Eşya Servisi

Buzdolabı

Vestel’in mutfakta en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolabının üstünün soğutup altının soğutmaması gibi bir şikâyet ise bize gündelik olarak gelebilmektedir. Böyle bir durumda buzdolabınızda kompresör yanması dediğimiz durum ortaya çıkmış olabilir.

Bu gibi durumlara karşı önlem almak adına buzluk bölümlerinin ağzına kadar doldurulmaması önemlidir. Etlik Vestel Servisi olarak kompresör yanmalarında gerekli müdahaleyi yaparak sizleri büyük bir sıkıntıdan kurtarmaktayız.

Çamaşır Makinesi

Vestel’in banyolardan eksik olmayan cihazlarından çamaşır makineleri de bazı durumlarda arıza ortaya çıkarabilmektedir. Çamaşır makinem iyi yıkamıyor sorunu, sık karşılaştığımız arıza çeşitlerindendir. Çamaşırın iyi yıkanmaması için pek çok neden olabilir.

Deterjan ve program hataları, parça arızaları, su alma, boşaltma hataları gibi pek çok neden sayabiliriz. Gerekli bakımlar dahilinde Etlik Vestel Servisi ekiplerimiz Vestel çamaşır makinenizdeki sorunu hızlı bir şekilde teşhis edip gerekli önlemleri almaktadır.

Kurutma Makinesi

Vestel kurutma makinem iyi kurutmuyor, makine ses çıkarıyor, bulaşık makinesi iyi yıkamıyor, Vestel televizyonumda kanallar çıkmıyor gibi arızalar alabiliyoruz. Vestel marka tüm cihaz ve modeller konusunda uzman bir ekibimiz bulunmaktadır.

Bu anlamda sizlere cihazınız ve modeli ne olursa olsun yardımcı olmaktayız. Etlik sakinlerine dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı kalitede ve garantili hizmetlerine devam ediyoruz.

Televizyon Servisi

Vestel marka televizyonum kapandıktan sonra bir daha çalışmıyor diyen pek çok müşterimiz olabiliyor. Elektrik ile olan bağlantısının kontrol edilmesi televizyonda ilk yapılacak işlemdir. Ekranın altına gizlenmiş bir açıp kapama anahtarı var kapalı olmadığından emin olunmalıdır. Sigortayı da kontrol etmeyi unutmamalısınız.

Vestel marka televizyon ve diğer tüm cihazlarınızda yaşadığınız sorunları hızlı, ekonomik ve garantili bir şekilde ortadan kaldırmaktayız. Etlik Vestel Servisi ekiplerimiz gezici araçlar ile işlemlerini yaptıklarından sizlere hiçbir şekilde zaman konusunda mağdur etmiyor ve işlemlerinizi hızla yapıyoruz.

Etlik Vestel servisi eşsiz yedek parça deposu ile de hizmetinizdedir.İhtiyaç duyduğunuz her türlü parçayı bizden temin edebilirsiniz.Hatta telefon ile sipariş vererek kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

Mobil pos cihazımızı da devreye sokarak ödemelerinizi nakit yapma zorunluluğunu da ortadan kaldırdık.Her türlü onarım ve tamirat ücretini kredi kartınızla rahatlıkla yapabilirsiniz.sizlere hizmet etmek için her an hazır beklemekteyiz.Lütfen arayınız.

 

Keçiören Vestel Servisi

Leave a Reply