Gölbaşı Vestel Servisi

Gölbaşı Vestel Servisi beyaz eşyalarnız klimalarınız , şofbenleriniz ve televizyonlarınız için en kaliteli olmakla beraber en ekonomik servis hizmeti veren köklü bir kuruluştur.Arıza bakım ve montaj işlerinizi uzman ekiplerimizle hiç sorun yaşatmadan ve garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Gölbaşı Vestel Servisi

Gölbaşı Vestel Servisi

Gölbaşı Vestel Servisi çalışmalarını en son teknoloji ile gerçekleştirmek için sürekli olarak sektörel gelişmeleri takip ederek bunları bünyesine katan, ilerici bir işletmedir. İşlerimizi sizleri memnun etmek için en hızlı şekilde gerçekleştirmek için mobil servis ağımızı oldukca geniş tuttuk.Bu sayede randevu taleplerinizi sizleri hiç bekletmeden son hızla karşılamaktayız.

Böylelikle canınızı sıkan , başınızı ağrıtan ve sizi üzen arızalarınızı anında gidererek ürününüzü tekrar kullanmanızı sağlamaktayız.Tüm personelimiz sektörün en iyileri içinden seçilmiş ve uzmanlık alanlarına göre sınıflandırılmıştır.

Gölbaşı Vestel Servisi olarak Ankara’da yıllardır sürdürdüğümüz Vestel bakım-onarım hizmetleri ile insanlara bu konuda yardımcı olmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak 25 sene önce çıktığımız bu yolda her türlü teknik desteği zamanında ve garantili bir şekilde veriyoruz.

Ankara’nın er yerine yayılmış olan birimlerimiz Gölbaşı’nda da Vestel kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Vestel beyaz eşyaları, kombi, klima ve televizyonları ile ev ve işletmelerde sık tercih edilen bir markadır.

Gölbaşı’nda Vestel tercih eden müşterilerimiz bizlerden haftanın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet alabiliyor. Vestel konusunda uzman, sertifikalı personellerimiz çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyorlar.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar birbirinden farklı model ve özellikte olmakla beraber her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Vestel marka cihazlar ne kadar kaliteli olursa olsun hiç beklenmedik anda elektrik yada gazla alakalı bir durum ile arıza ortaya çıkarabiliyorlar. Böyle durumlarda Gölbaşı Vestel Servisi teknisyenlerimiz anında müdahalede bulunarak sizleri zor durumdan kurtarıyorlar.

Derin Dondurucu

Vestel’in sık kullanılan cihazlarından derin dondurucularda bazı durumlarda bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Dondurucularda gördüğümüz durumlardan birisi dondurucu alarmı neden çalıyor şeklindedir. Dondurucuda alarm çalma durumu genellikle kapı açık kalması ya da elektrik kesintisi ile kendisini göstermektedir. Ancak bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri Vestel’in bir diğer hayatı kolaylaştıran cihazıdır. Çamaşır makinesi sıkmıyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Böyle bir durumda pompa filtresine herhangi bir cisim kaçmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Makinenizin fişini çektikten sonra alt kısımdaki kapağı açarak herhangi bir cismin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca nevresim, çarşaf gibi büyük ve ağır çamaşırlar koymuşsanız cihazınız sıkmada sorun yaşıyor olabilir. Detaylı bilgi için ve yardım için bizleri arayabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerinde ise cihazın su almaması ya da boşaltmaması gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bunun için boru hattının kontrol edilmesi gerekecektir. Bir sızdırma sorunu söz konusu olabilir. Televizyonlar ise normalde oldukça iyi çalışan makineler olmasına rağmen dış etkenlere bağlı olarak arızalanabilirler.

Özellikle ani elektrik kesilmeleri ile televizyonum hiç açılmıyor şeklinde şikâyetler ortaya çıkabiliyor. Bu tip durumlarda cihazınızı çalıştırmayı denemek yerine fişini çekerek bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Ekiplerimiz yerinde müdahale ile Vestel televizyonunuza gerekli bakımı sağlayacaktır.

Vestel marka tüm cihazlarınıza garanti bakım ve onarım hizmeti sağlayan kurumumuz gezici servis araçları ile tüm Gölbaşı’nda aktif olarak işlemlerini yürütmektedir. Hızlı, ekonomik ve garantili Vestel servisi arıyorsanız numaramızı hemen çevirebilirsiniz.

Beyaz eşya bakımı ve onarımı için, klima montaj, demontaj veya arızasının giderilmesi için, ya da televizyonlarınızla ilgili tüm problemlerinizin sonlandırılması için hiç çekinmeden bizi arayıp dilediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz. Gölbaşı Vestel Servisi hizmetlerini TSE standartlarında yapmaktadır.Bu sebeple onarımlarımıza tam 1 yıl garanti vermekteyiz.

Ankara Vestel Servisi

Leave a Reply