Ankara Merkez Servis Hizmetleri

Ankara Kombi Klima Servisi Hizmetleri

Ankara Merkez Servis hizmetleriyle yaşam standartınızı yükseltiyor. Günlük yaşantımızda hem ihtiyaçlarımızı gidermek hem de konforumuzu sağlamak adına pek çok elektronik cihaz kullanmaktayız. Özellikle teknolojik gelişmeler doğrultusunda sürekli kendisini yenileyen bu cihazlar pek çok marka adı altında evlere ya da işyerlerine giriyor.

Beyaz eşya, kombi, klima, şofben, kazan sistemleri, televizyon gibi birbirinden kullanışlı cihazlar amaca göre farklı kapasitelerde tercih edilebiliyor. Ancak bilindiği gibi bu elektronik cihazlar ancak yıllık bakımları yapıldığı müddetçe tam verimli olabiliyor. Bu konuda ne yaptığını bilen, garantili ve sizlere yedek parça sorunu yaşatmayacak bir servisin de ihtiyacı ortaya çıkıyor.

24 Saat Garantili Hizmet

25 yıldır Ankara ilinde yürüttüğümüz çalışmalarla. Ankara Merkez Servis olarak tüm bölge sakinlerinin cihazlarına garantili bir şekilde bakım yapmakla beraber 24 saat boyunca aralıksız verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetini daima ön planda tuttuk. Ankara ilimizde büyük bir ihtiyacı karşılamakla beraber güler yüzlü personelimiz ve hızlı servis araçlarımızla daima kalitenin peşinde olduk, olmaya da devam ediyoruz. Peki, biz neler yapıyoruz?

Klima Servis Hizmeti

Klimalarda; yıllık bakım, taşıma, montaj, elektronik kart değişimi, kompresör arızası onarımı, iç ve dış ünite bakımı, gaz doldurma. Kaçak bulma onarma, kumanda arıza onarım, klima soğutmama, klima ısıtmama arızaları bakım onarımı, klima sesli çalışma onarımı gibi aklınıza gelebilecek tüm klima arızalarını Ankara Merkez Servis yapmaktadır.

Kombi Servis Hizmeti

Kombilerde; montaj, yıllık bakım, su basınç arızaları, sıcak su vermeme, kalorifer ısınmama, kombi dış gövde çok ısınma, gaz valfi arızası. Kombi ateşleme arızası, kombi su kaçırma, kombi ses arızası, patlamalı yanma, petek ve boru hattı temizliği, radyatör üstü çok ısıtıp altı ısıtmama, su kaçırma vb sorunun üstesinden garantili bir şekilde gelmekteyiz.

Beyaz Eşya Servis Hizmeti

Beyaz eşyalarda; her tür marka için yıllık bakım, buzdolabı soğutmama, çamaşır makinesi iyi yıkamama, bulaşık makinesi su kaçırma gibi sorunlarda bizi arayın. Ayrıca kurutma makinesi yüksek sesli çalışma gibi benzer daha pek çok sorunda yanınızda olmakla beraber orijinal yedek parça değişimi yapmaktayız. Ankara beyaz eşya bölge servisi olarak beyaz eşyanıza yerinde bakım onarım yapmakla beraber donanımlı atölyesinde de başarılı bir şekilde müdahalelerini gerçekleştirmektedir.

Televizyon Servis Hizmeti

Televizyonlarda ise marka ve model fark etmeksizin sinyal alamama, LED arızası, ekran kırılmaları, ekranın yarısının gösterip yarısının göstermemesi gibi problemlerde hizmetinizdeyiz. Televizyonun kendiliğinden kapanması vb sorunlarda. Ankara televizyon bölge servisi sizlere yardımcı olmaktadır.

Şofben Servis Hizmeti

Şofbenlerinizde yıllık bakımların yanı sıra orijinal yedek parça değişimi, brülör bakım onarımı, termokulp arızası, yetersiz sıcak su, gaz alamama, elektrik kaçağı, gaz memesi tıkanması, ventil sıkışması, LED ekran arızası, aşırı ısınma ya da hiç çalışmama gibi sorunlarda derhal yardımcı olmaktayız.

Markası, modeli ya da kapasitesi ne olursa olsun kazanlarda da kazan teknik birimlerimiz sizlere anında yardımcı olmaktadır. Kazan yakıt arızaları, motor ve termostat arızaları, terleme, stoker duman arızaları, peteklerin ısınmama sorunu, topraklama hattının çekilmesi ve kazanlar konusunda daha pek çok işlemi uzman kadrosu ile sizler için gerçekleştiriyor.

Yıllardır olduğu gibi Ankara Merkez Servis olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine garantili hizmet götürmeye devam etmekteyiz. Ankara için tek numara olmakla beraber arıza kaydı alındığı takdirde müşterilerimize zaman kaybettirmeden en hızlı şekilde yardımcı oluyoruz. Üstelik hizmetlerimizin hepsi bir yıllık servis garantimiz kapsamında gerçekleşiyor.