Keçiören Vestel Servisi

Keçiören Vestel Servisi titiz ve yoğun çalışmaları ile tanınan, bulunduğu konuma gelebilmek ve bu mevkiyi korumak  için var gücü ile çalışan , yoğun iş temposuna rağmen kurmuş olduğu mobil ekipleri ile her türlü sorununuzun çözümü için anında yetişen, görev aldığı bölgenin her türlü onarım tamir ve bakım işini yüksek başarı grafiği ile tamamlayan, seçkin ve kaliteli bir firmadır.

Keçiören Vestel Servisi

Keçiören Vestel Servisi

Her ne kadar nüfus bakımından Ankaranın kalabalık ilçelerinden olsa da kurmuş olduğumuz servis ağı ile  Keçiören bizin için çok da büyük bir semt değildir.

Keçiören Vestel Servisi adına yaraşır bir şekilde hizmet vermektedir.Küçük bir atölyeyi andıran dizayn şekli ile hizmet verdiğimiz araçlarımızda her türlü yedek parça mevcuttur, bu sebeple de ustalarımızın onarım kabiliyeti oldukca yüksektir.

Keçiören Vestel Servisi olarak Ankara Keçiören’de Vestel kullanıcılarına her türlü bakım ve onarım işlemlerini garanti kapsamında yapıyoruz. Vestel markası ülkemizde yoğun bir şekilde tercih edilen markalardan bir tanesidir. Özellikle beyaz eşya ve televizyon olarak farklı modellerde insanların ihtiyaçlarını maksimumda gideren bir markadır.

Ankara’nın en yoğun yerleşim birimlerinden olan Keçiören’de ise Vestel cihazlar konusunda her türlü desteği firmamız sizlere sağlamaktadır. Vestel marka cihazlar konusunda deneyimli ve sertifikalı personelimiz ile saat fark etmeksizin yardımınıza koşuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalar hem ekonomik hem de garantili olmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz.

Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar gerekli bakımları yapıldığı takdirde uzun vadede sorun çıkarmayan cihazlardır. Ancak bazen hem elektrik hem de gaz ile alakalı bir takım arızalar aniden ortaya çıkabiliyor ve kullanıcılar ne yapacaklarını şaşırabiliyor. Vestel kullanıcılarına böyle durumlarda firma olarak telefonla destek, online destek ve yerinde bakım-onarım ile gerekli desteği sağlıyoruz.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde en sık aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi sesli çalışma şikâyetidir. Çamaşır ve bulaşık makineleri sesli çalışıyorsa tüm parçaları gerekli kontrollerden geçmelidir. Rezistansında bir arıza ortaya çıkmış mı bakılmalıdır. Ayrıca zaman içerisinde eskiyen aksamlardan dolayı, kireç bağlanmasına dayalı olarak da ses problemi yaşanabilmektedir.

Buzdolaplarında aldığımız şikâyetler hemen hemen birebir ile benzerlik göstermektedir. Mesela buzdolabım yeterince soğutmuyor tarzında bir arıza kaydı alabiliyoruz. Kompresör arızası ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir.

Gaz problemleri de buzdolabı ve soğutucularda verim düşüklüğüne neden olur. Sistemde kaçak olması durumunda gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Buzdolabınızın kit grubunda bir arıza var mı, bakılmalıdır. Kısacası geniş çaplı bir kontrol ile sorunun kaynağı bulunmalıdır.

Tıpkı buzdolaplarında olduğu gibi klimalarda da gaz kaçağı sorunu görülebilmektedir. Klimada gaz kaçağı var ise ya da gazı bitmiş ise soğutma işlemi yeteri kadar gerçekleşmeyebilir. Teknisyenlerimiz klimanızın kompresörünü kontrol edecek ve bir arıza var ise onarmını gerçekleştirecektir. Eğer gerekiyorsa orijinal parçası ile Keçiören Vestel Servisi ekibimiz parça değişimi de yapabilir.

Vestel marka televizyonlar birbirinden farklı boyut ve özellikler ile insanlarla buluşmaktadır. Vestel marka televizyonlarda yayın alamama, sinyal gelmeme, kanal bulamama gibi sorunlarda da profesyonel destek sağlıyoruz.

Keçiören Vestel Servisi olarak Vestel marka tüm cihazlarınıza gerekli bakımı sağlıyor ve cihazlarınızdan uzun vadede memnun kalmanız için garantili bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Bizlere günün istediğiniz saati rahatlıkla ulaşabilir dilerseniz telefonla destek dilerseniz yerinde arıza bakım hizmeti alabilirsiniz.

Git – gel, parça getir götür derdi olmadan anında müdahale ile tamir gerektiren ürünlerinizi zaman kaybı olmaksızın anında tamir edebilmekteyiz.Keçiören Vestel Servisi geniş bir vizyona sahip olan işletmedir.

Her türlü yeniliğe açık olmamız sayesinde teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek bunları bünyemizde eksiksiz ve üstün başarı ile uygulamaktayız.

Ankara Vestel Servisi

Leave a Reply